--

--

Béčko Slovácka nadělovalo

8

V 10. kole MSFL se pokusilo Velké Meziříčí získat potřebné body na půdě béčka Slovácka. Zápas se jim však nepovedl podle představ a prohráli vysoko 6:1.

Hosté šli do vedení

Favoritem tohoto utkání byli určitě domácí, kteří se pohybují v podstatně vyšších patrech tabulky než jejich soupeř.

Úvod utkání tomu ovšem nenasvědčoval a překvapivě šli do vedení hosté, a to v 16. minutě zásluhou Malaty - 0:1.

Od té doby však hosté tahali za kratší konec a domácí skóŕe do poločasu otočili.

Ve 27. minutě nejprve vyrovnal Juroška - 1:1 a po něm překlopil skóre na domácí stranu ve 39. minutě Pernica - 2:1.

Za tohoto stavu se šlo i do kabin.

Gólové hody i ve druhé půli

Druhý poločas byl v jednoznačné režii domácích, kteří se v něm trefili hned čtyřikrát.

Nejprve se přihlásil o gólové slovo domácí Merdovič, který se prosadil v rámci tří minut hned dvakrát, a to v 50. a 53. minutě - 4:1.

Po něm se z následující akce trefil v zápase podruhé Pernica - v 56. minutě 5:1.

Poslední slovo a půltucet pro domácí uzavřel v 77. Šlechta - 6:1.

Hosté se tak vraceli domů s pořádnou nadílkou.

FC Velké Meziříčí
Jan Šimáček - trenér: Výsledek hovoří za vše. Od začátku zápasu i přes krátké vedení jsme tahali za kratší provaz a zaslouženě prohráli. Vědu z toho v našem rozpoložení dělat nebudu, protože v těchto zápasech mužem jen překvapit a to se dnes nepodařilo. Každopádně jak lehce dostáváme branky se jen tak nevidí.

1. FC Slovácko B
D. Velich [-] - l. pernica [-] , M. Merdovič [-] , I. Aldin [-] , P. Juroška [-] (71. D. Velecký [-] ) , T. Brečka [-] , T. Koryčan [-] (60. A. Kočí [-] ) , V. Bartoš [-] (60. D. Šlechta [-] ) , M. Polášek [-] (71. M. Stropsa [-] ) , T. Vincour [-] , M. Kudela [-] (60. E. Yohanna [-] )

A. Dubec [-] - J. Vašíček [-] (65. R. Foltýn [-] ) , L. Štourač [-] , D. Karmazín [-] , M. Malata [-] (81. P. Chalupa [-] ) , M. Sysel [-] , M. Malata [-] , A. Plichta [-] , P. Partl [-] , T. Franěk [-] , M. Puža [-]

ŽK: 39. J. Vašíček , 51. L. Štourač .
Počet diváků: 77. Rozhodčí: GASNÁREK Michal - POLÁČEK David, OGRODNÍK Vlastimil.