--

První tři body pro Znojmo

33. J. Silný (p.) , 85. D. Trtek - 2. M. Kilibarda , 28. B. Baikoro , 39. M. Kilibarda , 50. B. Baikoro
7

Soutěž MSFL má za sebou již osmé kolo. Poprvé bodově zaváhala první Kroměříž, které remizovala na hřišti béčka Slovácka. Znojmo si po špatném startu do sezóny připsalo první výhru a trochu se odlepilo od spodní části tabulky.

Čtyři góly v první půli

Domácí vedl do zápasu opět jako kapitán Petr Jiráček, který se svými spoluhráči sledoval bleskový start hostí.

Hosté nastoupili do utkání s novou posilou ze Srbska Markem Kilibardou, který se gólově uvedl už po dvou minutách - 0:1.

Znojemští svůj dobrý nástup do utkání potvrdili ve 28. minutě, když na 2:0 zvýšil Bakaramoko.

Domácí se poté zásluhou proměněné penalty nadechli, když Silný ve 33. minutě snížil na 1:2.

Do poločasu se však ještě jednou připoměla posila hostí, která zvíšila ve 39. minutě na 1:3.

Hosté si výhru pohlídali

Utkání hrané na těžkém terénu přineslo v druhém poločase další rychlý gól hostí, když se v 50. minutě prosadil také podruhé v utkání Bakaramoko.

Hosté, vědomi si svého vedení, se trochu zatáhli a utkání se víceméně dohrávalo.

Výsledek už stihli jen domácí kosmeticky upravit, a to pět minut před koncem zásluhou Trtka - 2:4.

1. SC Znojmo FK
Michal Pacholík - trenér: "Hrálo se na těžkém terénu proti kvalitnímu soupeři. Od začátku jsme chtěl hrát aktivně, což se nám hned vyplatilo. Snažili jsme se dostávat soupeře pod tlak a získávat míče na útočné polovině. Diky tomu jsme vstřelili krásné góly, pak jsme se zbytečně moc zatáhli a inkasovali z penalty. Ve druhé půlce jsme hned na začátku přidali 4.gól po nedorozumění v obraně a zápas se už dohrával do konce. Musím všechny hráče pochválit za nasazení v celém utkání. Marko (Kilibarda) potvrdil přesně to, v čem je silný, a to je výběr místa a zakončení. Baikaro (Bakamaroko) ukazuje, že se každý zápas zlepšuje. A je pro nás důležitým hráčem."