--

--

Béčko Slovácka porazilo v deseti hrající Uničov

10

Sedmým kolem pokračovala od pátka do neděle soutěž MSFL. Po sedmi odehraných kolech zůstává stále bez ztráty bodu v čele Kroměříž, která ve šlágru kola zvítězila 2:1 na půdě druhých Rosic. Béčko Slovácka navázalo výhrou v Uničově na dobrý start nové sezóny.

Domácí šli do deseti

Domácí Uničov měl před startem sedmého kola v nohách 120 minut z úterního pohárového zápasu s ligovou Sigmou Olomouc, které prohrál až po prodloužení 2:4.

Do nedělního duelu s rezervou Slovácka tak chtěl vstoupit aktivně.

Domácím se úvod utkání vydařil, byli aktivní Vichta měl velkou šanci, kterou mu však hostující gólman zneškodnil.

Potom ale přišla situace, kdy domácí stoper Coufal tahal za záchranou brzdu a ve 29. minutě viděl červenou kartu.

Domácí šli do deseti, ale do konce poločasu byla hra vyrovnaná.

Hosté po chybě rozhodli

Zkraje druhého poločasu přišel rozhodující moment utkání, když domácí zaváhali v rozehrávce a Juroška samostatný únik proti brankáři Uvízlovi zakončil úspěšně - v 51. minutě 0:1.

Uničov na změnu reagoval aktivní hrou, změnou rozestavění, ale branku to nepřišlo.

Naopak udeřilo podruhé Slovácko, když ještě Uvízl dokázal vyrazil pokus soupeře, který na něj šel opět sám, ale z následného rohu se prosadil stoper Merdovič, který rozhodl na konečných 2:0.

Uničov tak zůstává na sedmi bodech. Napravit domácí zaváhání bude chtít hned za týden, kdy přivítá Uherský Brod.

SK Uničov
Jiří Balcárek - trenér: „Mužstvu nemůžu nic vytknout, kluci odmakali všechno. Hrají na maximum, chyběla tomu kvalita v zakončení a nedělat chyby, které jsme udělali dvě - před červenou a prvním gólem."