--

--

Hlučín bere druhou výhru v sezóně

8

Soutěž MSFL zažívá anglický týden, když pokračovala ve středu předehrávkami 17. kola. I po pátem soutěžním zápase sezóny zůstává bodově stoprocentní Kroměříž, které šlapou na paty Rosice. Za zmínku stojí i doposud neporažené béčko Slovácka nebo aktuálně třetí juniorka Zlína. Nové Město v Hlučíně bojovalo, ale na body nakonec nedosáhlo.

Domácí šli do vedení

Hlučín vstoupil do utkání proti Vrchovině parádně.

Ve 4. minutě se po dlouhém pasu ocitl za hostující obranou Zajíček a chladnokrevně přehodil brankáře - 1:0.

Hlučín byl nadále aktivní a ve 22. minutě se ujal dvoubrankového vedení zásluhou kapitána Plesníka, který se prosadil po rohovém kopu - 2:0.

V následujících minutách se hra vyrovnala a do poločasu udeřila Vrchovina.

Ve 42. minutě Hlučín neuhlídal standardku, po které snížil na poločasových 1:2 Vacek.

Domácí nakonec urvali tři body

Druhý poločas nezastihl domácí mužstvo v ideálním rozpoložení, hosté měli své šance, ale skóre se až do 70. minuty neměnilo.

Až v 70. minutě bylo vyrovnáno, a to po Dubově krásné dalekonosné střele.

Hlučínské trápení ale mělo nakonec šťastné rozuzleni, neboť v 87. minutě Tomšů předložil míč na šestnactku Mládkovi a ten propálil vše, co mu stálo v cestě včetně hostujícího brankáře Šmídy - 3:2.

Domácí tak slaví druhé vítězství v sezóně.

SFK Nové Město na Moravě
Lukáš Michal - trenér: „Odehráli jsme dobrý zápas, kluky musím pochválit. Myslím, že tentokrát nevyhrálo lepší mužstvo. Pro nás to byl smolný zápas, i bod by asi domácí brali.“