--

Druhé vítězství v řadě pro Velké Meziříčí

38. M. Malata , 65. T. Franěk - 16. A. Krč
8

Soutěž MSFL zažívá anglický týden, když pokračovala ve středu předehrávkami 17. kola. I po pátem soutěžním zápase sezóny zůstává bodově stoprocentní Kroměříž, které šlapou na paty Rosice. Za zmínku stojí i doposud neporažené béčko Slovácka nebo aktuálně třetí juniorka Zlína. Výsledkově se zvedá také Velké Meziříčí, které vyhrálo druhý zápas v řadě.

První poločas 1:1

Na Uničov čekal druhý zápas po sobě venku a navíc opět zavítal na Vysočinu, když po předchozí pořážce od Vrchoviny chtěl urvat body ve Velkém Meziříčí.

Domácí chtěli naopak zapomenout na špatný úvod sezóny druhým vítězstvím v řadě.

To se však nerodilo lehce. V 16. minutě nařídil po ruce sudí pokutový kop pro hosty, který sice hostující střelec neproměnil, ale z dorážky poslal hosty do vedení Krč - 0:1.

Domácí zapli a do poločasu vyrovnali. Malata využil nabídky od Plichty a do kabin se šlo za stavu 1:1.

Domácí urvali výhru

Dvacet minut druhé půle se hrál vyrovnaný fotbal.

Domácí však prokázali větší vůli po vítězství a v 65. minutě za to byl odměněn Franěk vítezným gólem - 2:1.

Do konce zápasu se skóre neměnilo a po zápase měly oba týmy rozdílné pocity.

Velké Meziříčí vybojovalo po úvodních třech porážkách ze dvou domácích zápasů šest bodů, ale hosté nebudou na výlety na Vysočinu spoléhat v dobrém, když prohráli v Novém Městě na Moravě, tak i ve Velkém Meziříčí.

FC Velké Meziříčí
Jan Šimáček - trenér: „Na nějakou chvíli jsme se dostali z nejhoršího. Nebudeme si nic nalhávat, úvodní tři kola, to byla z naší strany hrůza. Proti Frýdlantu byla povinnost naplno bodovat, tři body s Uničovem mají velkou cenu."

A. Dubec [-] - P. Dolejš [-] (91. L. Štourač [-] ) , J. Vašíček [-] , P. Mucha [-] , M. Puža [-] , D. Bílý [-] , M. Malata [-] (72. E. Smejkal [-] ) , A. Plichta [-] , T. Franěk [-] , R. Šuta [-] (81. P. Partl [-] ) , D. Karmazín [-]