--

--

Béčko Baníku opět vstřelilo pět branek

11

Čtvrté podzimní kolo MSFL je dohráno a jisté je, že se stoprocentní bodovou bilancí zůstává v čele tabulky i nadále Kroměříž. Pomalu se také rozjíždí béčko Baníku, které ve druhém zápase v řadě vstřelilo pět branek, když tentokrát vyhrálo na hřišti Kvítkovic 2:5.

1:3 poločas

Baník si ve třetím kole připsal první výhru, kterou podpořil pětigólovým přídělem Velkému Meziříčí a na tento zápas chtěl navázat na hřišti Kvítkovic.

Baník vstoupil do utkání aktivně a na vedoucí gól nečekal dlouho - ve 12. minutě ho vstřelil Budínský.

Domácí sice rychle kapitánem Pernatskyim vyrovnali - v 19. minutě 1:1, ale ještě do poločasu hosté utekli na dvougólový rozdíl.

Trefami se o to postarali Marek Jaroň - 1:2 ve 25. minutě a hrotový útočník Drozd - 1:3 ve 36. minutě.

Baník tak šel do kabiny s vedením 1:3.

Hosté si výhru pohlídali

V druhém poločase padly další tři branky.

Nejprve zadělal na drama hostující Zálešák, který si vstřelil vlastní branku a bylo to jen o gól - 2:3 v 64. minutě.

O 12 minut později však hosty uklidnil svoji trefou Chukwudi - 2:4.

Poslední pátý zásah přidal nešťastný střelec Zálešák, který tak napravil svoji vlastní branku - 2:5 v 83. minutě.

Hosté tak vyhráli druhý zápas v sezóně a vyhoupli se do první poloviny tabulky.

FC Baník Ostrava B
Milan Chalupa - trenér: "Dnes jsme spokojeni samozřejmě s výsledkem, i když oba góly byly zbytečné a zápas jsme si jimi zkomplikovali. Trochu nám vázla kombinace v postupném útoku, což jsme kompenzovali důsledností v obranné činnosti a rychlou přechodovou fází. Vítězství je zasloužené."