--

--

Tochovice se Spartakem si body rozdělily

19

Tochovice bodově v posledních zápasech ztrácejí a výsledkem je i posun na předposlední pozici v divizní áčkové skupině. Tentokrát nevykřesaly na svém hřišti výhru se Soběslaví, která si odtud odvedla jeden bod. O jediné branky zápasu se postarali po výměně stran soběslavský Tomáš Mazouch a dvacet minut před koncem Petr Sirotek Jak utkání hodnotí zástupci obou celků?

SK Tochovice
Erik Šlechta, trenér: Zápas měl náboj, ale pro nás škoda, že jsme nevyhráli. Nechytili jsme začátek druhého poločasu a Soběslav dala na 1:0. Potom bylo těžké se do nich dostat. Šancí bylo dost, ale bohužel byly nevyužity. Podařilo se alespoň vyrovnat, ale chtěli jsme 3 body. Musíme zvládnout zbytek zápasů.

FK Spartak Soběslav
Jan Boháč, kapitán: Bohužel, možná bohudík.... Podle průběhu zápasu musíme bod brát. Domácí nás k ničemu moc nepustili a měli víc ze hry. My jsme sice hned na začátku druhé půle šli do vedení, ale i tak měli domácí více ze hry a my jsme se víceméně jen bránili celý zápas. Nedaří se nám v takovýchto zápasech hrát organizovaně, děláme spoustu chyb. Možná se na některých z nás podepsal náročný zápas s Karvinou, ale i tak tyto zápasy musíme alespoň ubojovat. Takže bod z venku musíme brát a naplno zabodovat zase za týden doma.

O. Beran [-] - V. Janů [-] (72. J. Tošovský [-] ) , P. Sirotek [-] , P. Jendruščák [-] (61. M. Pazderník [-] ) , A. Matoušek [-] , J. Čížek [-] , F. Mourek [-] , M. Kynkor [-] (65. F. Hadáček [-] ) , D. Dušek [-] , M. Kynkor [-] , M. Čížek [-] (65. A. Pech [-] )

M. Červenec [-] - D. Maršík [-] , M. Hromada [-] (72. V. Hoffmann [-] ) , J. Boháč [-] , T. Kubart [-] - J. Pavlík [-] (61. J. Vrána [-] ) , P. Bouchal [-] , O. Boucník [-] , F. Vaněk [-] (41. T. Mazouch [-] ) - A. Kutner [-] , D. Vaněk [-] (61. T. Hájek [-] )

ŽK: 41. M. Čížek - 39. J. Boháč , 50. J. Pavlík , 60. T. Mazouch , 78. J. Vrána .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Šiška Pavel - KŘÍŽ Lukáš, MAZANEC Marek.