--

--

81. M. Ungr
21

Na hřišti Senca Doubravky se odehrávalo velmi vyrované představení, které s přibívajícím časem mohla rozhodnout snad jen chyba na jedné či druhé straně, jinak se zdálo, že střelci obou týmů budou mít v tomto zápase smůlu. Deset minut před koncem ale k velké chybě v hostující obraně přeci jen došlo. Nepřesnou přihrávku pro svého brankáře od Daniela Huni vystihl domácí Milan Ungr, který oběhl vyběhnuvšího brankáře Berana a do prázdné brány uklidil jediný gól tohoto utkání.

SK Senco Doubravka
David Novák, asistent trenéra: Vyrovnaný zápas a minimum šancí v prvním poločase. Většinou probíhala hra mezi vápny. Ve druhé půli už jsme byli nebezpečnější, ale bez gólovky a pak jsme po chybě v rozehrávce soupeře nabídnutou příležitost využili. Zbytek zápasu už se dohrál bez problémů. Jinak během zápasu moc šancí do této branky nebylo. Až po ní jsme se ještě k jedné šanci dostali, ale tu už jsme neproměnili.

SK Tochovice
Erik Šlechta, trenér: Škoda určité chyby. Zápas jsme začali dobře a vypadalo to hodně slušně, ale neměli jsme úplně žádnou tutovku. Takže poločas 0:0 zasloužený. Druhý poločas už tam něco bylo na obou stranách. Bohužel rozhodla naše chyba. Koukal jsem ještě na video a přišlo mi to i v zápase, že tam byla i nějaká 100% penalta. Ať už za dvě stažení při rohu a nebo loket při hlavičce, se to mohlo a i mělo posoudit jako penalta. Za mě remízovej zápas asi. My víc na míči, ale šance skoro žádné. Určitě pro nás velká škoda.

J. Janiš [-] - J. Trojanec [-] (46. D. Künstner [-] ) , J. Česák [-] , V. Světlík [-] , P. Krejčí [-] , L. Vacata [-] , M. Ungr [-] , M. Paul [-] , M. Patrovský [-] , V. Fleissig [-] (73. M. Uzlík [-] ) , M. Nový [-]

O. Beran [-] - P. Sirotek [-] , P. Jendruščák [-] , A. Matoušek [-] (60. F. Mourek [-] ) , J. Čížek [-] , A. Pech [-] (86. V. Janů [-] ) , M. Kynkor [-] (86. M. Krotký [-] ) , D. Dušek [-] , D. Huňa [-] , M. Kynkor [-] (89. O. Matějka [-] ) , M. Čížek [-]

ŽK: 53. M. Ungr - 18. A. Matoušek , 60. D. Huňa , 68. M. Čížek .
Počet diváků: 98. Rozhodčí: Hes Filip - ANDRAS Lukáš, JAKL Tomáš.