--

Každý chvilku tahal pilku. Komárov otáčel a Soběslav vyrovnávala

2. F. Vaněk , 31. J. Pavlík , 71. F. Vaněk - 42. T. Srp , 54. J. Mojdl , 57. T. Srp
23

Velmi pěkné fotbalové představení měli na svědomí fotbalisté Soběslavi a Komárova, kteří se utkali na hřišti týmu, který v týdnu porazil třetiligové Přeštice a postoupil do 3. kola MOL Cupu. Tématem tentokrát ale nebylo, kde se až zastaví soběslavská cesta za Evropou, nýbrž utkání o další body do divizní tabulky. Jak zápas viděli zástupci obou týmů?

FK Spartak Soběslav
Jan Boháč, hráč: S remízou jsme nespokojeni. Místo toho abychom pohodlný vedení 2:0 dotáhli v klidu do konce, tak necháme soupeře zápas otočit a dotahovat alespoň remízu. Začali jsme hrát až za stavu 2:3, posledních 20 minut. Po středečním skvělém výkonu v poháru proti Přešticím, je remíza a především předvedená hra velkým zklamáním...

FK Komárov
Luděk Kaufman, kapitán: Jeli jsme na hřiště Soběslavi, která je zvlášť doma velmi silná a moc bodů na svém hřišti neztrácí. K tomu je jistě posílil i středeční postup do dalšího kola Mol cupu, takže jsme tušili, že nás nečeká snadné utkání. Chtěli jsme si dát pozor na začátek, protože jsme tušili, že soupeř bude chtít rozhodnout co nejdříve, protože středeční zápas určitě vzal i nějaké síly. To se také potvrdilo a hned ve 2.minutě jsme dostali gól povedenou ránou zpoza vápna. Soběslav dobře kombinovala a minimálně 30 minut byla lepším týmem, což korunovala druhým gólem po hezké akci z pravé strany. My jsem nepanikařili a hru pak vyrovnali. Když se nám ve 42. minutě podařilo po rychlé akci a přesném centru Adama Vokáče na Srpína snížit, věděli jsme, že můžeme zápas otočit. Do 60. minuty se nám to také podařilo, kdy po krásné brance Mojdyho z rohu a akci Vokyho, kterou opět pohotově zakončil Srpíno, se stav změnil v náš prospěch. Pak ale zase převzal iniciativu soupeř a po několika akcích se jim podařilo skóre srovnat. Hrálo se pak nahoru dolu a vyhrát mohla obě mužstva, výsledek ale i díky dobrým zákrokům brankářů zůstal remízový. Padlo opět hodně branek, divákům se zápas musel líbit. Jsem rád, že jsme znovu dokázali otočit nepříznivý výsledek, k čemuž pomohly 3 asistence Adama Vokáče st. a 2 proměněné šance Tomáše Srpa.

M. Červenec [-] - J. Větrovský [-] (83. M. Hromada [-] ) , P. Bouchal [-] , V. Zeman [-] , J. Pavlík [-] - A. Kutner [-] , V. Hoffmann [-] (65. T. Kubart [-] ) , F. Vaněk [-] - D. Vaněk [-] , J. Vrána [-] (46. T. Mazouch [-] ) , T. Hájek [-]