26.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2021-2022

Zápas se nedohrál

9

Vávrovice vedly po poločase o tři branky.

Vávrovice vedly o tři branky

Vávrovice přivítaly na svém hřišti mužstvo z Melče. Vávrovice se dostaly do vedení po pár sekundách, když Jan Lichovník narýsoval přesnou nahrávku na Chryczyka, který se nemýlil – 1:0. Ve 13. minutě se míč ve skrumáži tří až čtyř hráčů odrazil k Chryczykovi, který propálil vše, co mu stálo v cestě – 2:0. Za deset minut začal akci Jan Lichovník, ta pokračovala přes jeho bratra Jakuba až k Chryczykovi, který krásně zakončil – 2:0. V další části prvního poločasu zazdili své příležitosti Jan Lichovník s Chryczykem, kteří nedokázali ani jednou vyzrát na brankáře hostů Schromma.

Melč do druhého poločasu nenastoupila

Během prvního poločasu se hostům zranili čtyři hráči, takže do druhé půle pro malý počet hráčů již nenastoupili.

Melč bude v posledním kole hostit Píšť. Vávrovice jedou do Jakartovic.

FK NOVA Vávrovice
Tomáš Matoušek (trenér): Po přestávce přišli hosté, že se jim hodně hráčů zranilo, a že jsou v nehratelném počtu. Zápas tak byl ukončen předčasně.

TJ Sokol Melč
Klement Rada (trenér): Nedohráli jsme kvůli zranění. Přijeli jsme v 11, zranili se 4 hráči a my nedohráli. Jsem z toho nešťasný. To jsem ještě nezažil.