16.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2021-2022

8. M. Hanák , 11. M. Hanák , 23. L. Kunc , 29. L. Kunc , 31. J. Leifert , 45. J. Leifert , 63. L. Kunc , 66. P. Dušek , 70. P. Dušek , 85. P. Dušek
9

Dolní Životice vyhrály o deset branek.

Dolní Životice vedly o šest branek

Dolní Životice se staly v dohrávce hostiteli Kylešovic. Domácí na hřišti po celý zápas jasně dominovali. Už po osmi minutách vyslal krásně za obranu Filip Elbl Hanáka, který zakončil na blžší tyč - 1:0. Za tři minuty načechral Leifert rohový kop na hlavu Hanáka a ten podruhé nedal Kirchnerovi žádnou šanci - 2:0. Ve 23. minutě zakončil krásný průnik střelou pod břevno rychlonohý Kunc - 3:0. Po půlhodině hry narýsoval Hanák kolmici pro Kunce a ten se nemýlil. Za minutu poslal přímý kop nechytatelně do brány Leifert - 5:0. Hosté zahrozili střelou Palkoviče, kterou zlikvidoval brankář Kramný. Šestý úder přišel těsně před přestávkou, když nájezd zakončil Leifert přehozením nešťastného Kirchnera - 6:0.

Dolní Životice přidaly ještě čtyři branky

Úvodní dvacetiminutovka druhého poločasu byla relativně vyrovnaná. Pak už začala opět úřadovat domácí družina. V 65. minutě zkompletoval hattrick střelou podél brankáře Kunc - 7:0. Za tři minuty obstřelil krásně a nechytatelně šajtlí Dušek - 8:0. Dvacet minut před koncem zápasu neomylně Kunc nahrál Duškovi, který elegantně patičkou umístil míč do sítě - 9:0. V 75. minutě střelu Palkoviče ublokovala domácí defenziva. V 85. minutě pak dovršil svůj čistý hattrick z penalty Dušek a ustanovil konečné skóre na 10:0. Nic na tom nezměnila ani střela Palkoviče v poslední minutě, která skončila nad.

Dolní Životice jedou příští kolo do Komárova. Kylešovice budou hostit Jakartovice.

FK Dolní Životice
Vlastimil Procházka (trenér): Bylo to jednoznačné utkání. Hosty jsme přehrávali ve všech atributech hry.

FK Kylešovice
Mario Beránek (trenér): Chci poděkovat třenérům HC Slezan Opava a trenérovi našeho dorostu za uvolnění. Bez toho bychom k zápasu vůbec nemohli nastoupit. V prvním poločase jsme nechtyli začátek a pak už jsme se bohužel vezli. Ve druhé půli jsme až do sedmé branky drželi s domácími vyrovnanou partii. Pak už byl zápas opět v režii domácích. Bohužel dnes nám vůbec nešla obranná fáze.

Š. Kramný [-] - M. Pumr [-] (46. V. Palyza [-] ) , F. Elbl [-] (56. M. Elbl [-] ) , M. Tengler [-] , J. Leifert [-] , M. Hanák [-] , P. Dušek [-] , L. Kunc [-] , M. Procházka [-] (75. L. Černý [-] ) , V. Mareta [-] (46. J. Vlček [-] ) , L. Štrbík [-] (75. J. Pumr [-] )

A. Kirchner [-] - T. Dihel [-] , V. Kukla [-] (60. J. Bull [-] ) , A. Laci [-] (36. A. Baláž [-] ) , E. Adamczyk [-] , M. Vavrečka [-] (60. V. Černohorský [-] ) , T. Felkel [-] (70. D. Žiga [-] ) , P. Adamczyk [-] , A. Beránek [-] , K. Palkovič [-] , D. Palucha [-]

ŽK: 88. T. Dihel .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: STUPEŇ Ondřej - WYSOGLAD Ondřej, BUKOVSKÝ Josef.