3.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Hosté dokázali vyhrát na horké půdě v Suché Lozi

0

Ambiciózní tým z Vlčnova přijel na horkou půdu do Suché Lozi s cílem získat všechny tři body.

Hosté získali dvoubrankové vedení

V prvním poločase byli hosté lepší než domácí. Drželi víc míč, i když hřiště moc nepodporovalo technickou hru. Ze svého tlaku dokázali hosté vstřelit dvě krásné branky. První branka padla po přízemní centru z levé strany, na který si naběhl Adam Moštěk a parádním přehozem nedal domácímu brankáři šanci. Pak se hra vyrovnala bez výraznějších brankových příležitostí. Až ve 41. minutě hosté udeřili podruhé. Po dlouhém odkopu stopera se hostující útočník Tomáš Koníček dostal jako první k hlavičce a svým důrazem dokázal nahrát míč svému spoluhráči Dušanu Machalovi a ten nekompromisně uklidil míč po zemi k tyči. A tak se do kabin odcházelo za stavu 0:2.

Útlum hostí domácím k brankám nepomohl

Druhý poločas byl už o něčem jiném. Hosté nepochopitelně vyklidili hřiště a domácí začali tvrdit muziku. Naštěstí pro hosty jim fungovala dokonale pracující obrana, která dokázala všechny nebezpečné situace včas vyřešit. Domácí se nemohli prosadit a tak si hosté odvážejí cenné tři body.

Sokol Suchá Loz
M. Velecký [-] - V. Král [-] , Š. Král [-] , F. Vítek [-] , K. Smetana [-] (46. R. Bradáč [-] ) , V. Bujáček [-] , M. Medůsek [-] , T. Kliment [-] , P. Gazdík [-] (80. O. Rezek [-] ) , M. Mahdal [-] , Z. Krajčovič [-]

TJ Vlčnov B
M. Křapa [-] - P. Mikulinec [-] , P. Zemek [-] , D. Machala [-] (46. J. Knotek [-] ) , A. Moštěk [-] (84. J. Rohlík [-] ) , T. Koníček [-] (60. M. Minařík [-] ) , J. Tomala [-] , R. Kužela [-] , P. Kašpařík [-] (70. R. Polanský [-] ) , O. Podškubka [-] , J. Flasar [-]

Hráči zápasu: P. Kašpařík , T. Koníček .
Místo: S. Loz. Rozhodčí: Zámečník Josef - MAHDAL Jiří (N), MIKULEC Dušan (N).