3.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Na hřišti v Topolné byly k vidění střelecké hody

31. O. Hoferek , 45. J. Foltýn , 54. J. Foltýn , 90. D. Zelinka - 8. P. Haveta , 10. J. Kameník , 58. R. Pindryč (p.) , 87. J. Zvonek , 91. J. Zvonek
0

Ve třetím kole zavítalo mužstvo Částkova do Topolné a bylo k viděni zajímavé střetnutí, které přineslo devět branek. Utkání se ovšem rozhodovalo v dramatickém závěru, ve kterém byli nakonec úspěšnější hosté z Částkova.

Poločasová remíza

Hosté začali utkání aktivní hrou, která vyustila první brankou Havety. Další gól přidal Kameník, kterého nechala domácí obrana bez povšimnutí v pokutovém území. Následně mohl tentýž hráč opět skórovat, ale místo střely zvolil přihrávku do ofsajdu. Domácí hráče neproměněná šance Částkova povzbudila k aktivnější hře. Začali více napadat hostující obranu, která pod sílícím tlakem chybovala a do kabin se šlo za stavu 2:2.

Dramatický závěr utkání

V úvodu druhé půle začali lépe domácí a zaslouženě šli do vedení. Z těžké situace hráče Částkova vyvedl až přísně nařízený pokutový kop na Pindryče, který se ho i nakonec úspěšně zhostil. Další průběh zápasu nepřinesl žádné góly a už to vypadalo na bod pro oba týmy. Ovšem v 87. minutě se ujal přímého kopu Zvonek, který krásnou střelou poslal Částkov do vedení. Nevzdávající se Topolná dala poslední síly do konce zápasu a z rohového kopu v 90. minutě vyrovnala na 4:4. V nastavení se stalo nemožné. V poslední minutě se opět ujal přímého kopu Zvonek a střelou s ligovými parametry ukončil zápas vítězně pro hráče Částkova, kteří si z Topolné odvezli velmi cenné tři body.

TJ Topolná
T. Rosík [-] - A. Válek [-] , L. Kraváček [-] (49. D. Ostrožík [-] ) , D. Zelinka [-] , J. Foltýn [-] , J. Foltýn [-] , M. Stuchlík [-] (46. P. Rozsypálek [-] ) , R. Vašťák [-] , O. Hoferek [-] , J. Hoferek [-] , T. Gabrhelík [-]

TJ SOKOL Částkov
R. Novotný [-] - J. Flekač [-] , M. Hejda [-] , D. Trunkát [-] , P. Haveta [-] , J. Zvonek [-] , R. Řezníček [-] , J. Kameník [-] , P. Martinec [-] , P. Pospíšil [-] , R. Pindryč [-]

ŽK: 45. M. Stuchlík - 43. J. Kameník , 69. D. Trunkát , 73. J. Zvonek .
Hráči zápasu: J. Foltýn - J. Zvonek .
Místo: Topolná. Počet diváků: 160. Rozhodčí: Bednář Roman - MAŠLAN Stanislav (N), KUBÍČEK Svatoslav (N).