4.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

První poločas rozhodl o tom, kdo získá všechny tři body

0

Utkání předcházela vzpomínka na Filipa Šišperu, který zřejmě z nebes dohlížel na vítězství domácích borců.

Čtyři branky rozhodly střetnutí

Dnešní zápas začal vzpomínkou na našeho kamaráda přítele a výborného fotbalistu Filipa Šišperu, který nás náhle opustil minulou sobotu ve věku 27 let. Jestli se na nás díval z fotbalového nebe, tak musel mít radost, protože již v 17.minutě jsme vedli brankami Tomáše Mrkvy, Filipa Kovaříka a Marka Lopaty 3-0. Poté se osmělili i hosté a po chybě domácí obrany mohli snížit, ale šanci nevyužili a tak domácí přidali do poločasu ještě jeden gol zásluhou Jirky Jurčeky.

Domácí polevili, ale uhájili vítězství

Druhý poločas se dohrával pouze z povinosti, Domácí polevili a hosté toho využili a snížili brankou z penalty. Jinak měli domácí hru pod kontrolou a ke konci zápasu navýšili svůj náskok pátou brankou, kterou vsítil Radek Kusák na 5-1. Hosté ještě stihli jednou skórovat a upravili tak skore na konečných 5-2 pro domácí.

FK Uherský Ostroh
Luděk Jurčeka: Celkově zasloužená výhra domácích kteří potvrdili, že v Okresním přeboru nebudou jen do počtu.

J. Hudeček [-] (46. R. Kusák [-] ) - J. Čápek [-] , T. Mrkva [-] , R. Čagánek [-] , M. Kovařík [-] - M. Lopata [-] (80. F. Jáně [-] ) , M. Durna [-] , J. Jurčeka [-] , F. Kovařík [-] (46. J. Mrkva [-] ) - Z. Pavlas [-] , Z. Procházka [-] (76. D. Šimčík [-] ) -

TJ Zlámanec
J. Melichárek [-] - R. Blaško [-] , R. Duda [-] (56. R. Šnajdar [-] ) , P. Svízela [-] (9. J. Bieschel [-] ) , F. Smolka [-] , L. Sadil [-] , M. Mimránek [-] , R. Kutra [-] , J. Koželuh [-] , A. Hubáček [-] , M. Vyoral [-]

Místo: Uh. Ostroh. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Martykán Štěpán - DURNA Miroslav (N), ŘÍHA Radoslav (N).