24.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2021-2022

--

Suchdol zničil 4:0 Popelín a posunul se do klidného středu tabulky

52. D. Čáp , 59. D. Čáp , 62. K. Trmal , 66. M. Březina (p.)
18

Fotbalisté Suchdola bodovali v domácím utkání a udělali další krok ke klidnému středu! Tentokrát vyzráli na dvanáctý Popelín, který v duelu 24. kola Okresního přeboru přehráli rozdílem třídy 4:0. Skóre otevřeli domácí až ve druhém poločase, hlavní hvězdou zápasu se stal David Čáp, který vstřelil dvě branky. Suchdol se díky třem bodům posunul v tabulce na sedmé místo.

Sokol Suchdol nad Lužnicí B
Jakub Vaněk (hráč): Na domácím hřišti jsme přivítali Popelín, který potřebuje každý bod v boji o záchranu. My jsme k zápasu přistoupili jako ke každému domácímu a to s cílem vyhrát. V prvním poločase jsme zbytečně ztráceli míče a brzdili nás nepřesnosti v útočné fázi. Druhý poločas se naše hra zlepšila a hlavně díky skvělému výkonu Davida Čápa se nám podařilo vstřelit čtyři branky. Jinak dobře hrající hosté porážku neunesli a konec zápasu byl doprovázen fauly a slovy "tady v Suchdole to bylo vždy podplacený". My jsme rádi, že tři body zůstaly doma a posunuli jsme se do první poloviny tabulky.

V. Kanděra [-] - M. Dunaj [-] , J. Opelka [-] , K. Trmal [-] , M. Březina [-] , T. Koranda [-] , M. Havelka [-] , Z. Zlamšídlo [-] , F. Měkuta [-] , D. Kreim [-] , M. Durek [-]