21.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Stará Hlína rozstřílela oslabené Lásenice

19

Stará Hlína ve 21. kole Okresního přeboru přejela Lásenice, které přijeli v osmi lidech vysoko 9:0. Už po poločase to bylo 4:0, ale domácí se nezastavili a přidali dalších pět tref. Dvě branky zaznamenal Václav Marek a Radek Chmátal.

FK Stará Hlína
Vladimír Hadač (hráč): V sobotu k nám zavítal poslední celek soutěže z Lásenice. Jelikož soupeř dorazil pouze v osmi lidech, není k tomuto zápasu co psát. Hrál se fotbal, který nikoho nebavil. Kdyby se domácí střelci (včetně mě) nepředbíhali v tom kdo zahodí větší tutovku, mohlo být skóre o poznání vyšší. Těm klukům z Lásenice, kteří dorazili, patří poděkování, že to v poločase nezabalili.

P. Žižka [-] - R. Jičínský [-] , J. Meškan [-] , D. Širhal [-] , P. Šauer [-] - M. Šauer [-] , J. Hrbek [-] , M. Vonka [-] , R. Chmátal [-] - V. Marek [-] , S. Kadlec [-]