21.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Slavonice rozstřílely Peč na jejím hřišti, třikrát se trefil Slabý

20

Ve 21. kole Okresního přeboru podlehli fotbalisté Peče doma Slavonicím 2:6. Hosté šli do vedení už v úvodní desetiminutovce zásluhou branky Marhouna. Domácím se podařilo odpovědět trefou Nováka. Vývoj utkání se zlomil po hodině hry, kdy se prosadil hostující Slabý, Marhoun a na něj navázal Nikrmajer. Hattrick v 90. minutě zkompletoval Pavel Slabý. Hosté si tak odvážejí vysoké vítězství a tři body.

TJ Sokol Slavonice
Martin Skoumal (trenér): Utkání bylo pro nás těžké, zejména terén hřiště v Peči nám neseděl, tvrdé hrbolaté hřiště nám dělalo v prvním poločase problémy, ve druhém také, ale s tím jsme se už dokázali popasovat. Do utkání jsme vstoupili vcelku aktivně a v 7. minutě jsme vstřelili první branku. Bohužel od té doby se nám nedařilo, nedali jsme si pořádně přihrávku, kombinace vázla, nedařilo se. Ze strany obou týmů to nebyla žádná herní sláva. My jsme se zbytečně uchylovali k dlouhým nakopávaným míčům, ostatně tak jako soupeř, které jsme nezachytávali a míč se nám během několika málo okamžiků vracel zpět do obrany, k tomu ve 29. minutě nám vstřelil vyrovnávací branku Novák. Jinak se nic významného v prvním poločase nestalo. O přestávce jsme si zopakovali, co chceme hrát a od počátku druhého poločasu to šlo znát, byli jsme rychlí, přesní, šli jsme si za svým a byli jsme odměněni pěti brankami. Bohužel jsme si zbytečně nechali vstřelit druhou branku, kosmetická úprava skóre, ale zbytečná. Pavel Slabý ve druhém utkání po sobě vstřelil hattrick, krásný počin a cena pro hráče utkání byla jasně dána. Děkuji našim fanouškům za výbornou atmosféru a sejdeme se příští týden, hrajeme proti Popelínu.