20

V 19. kole Okresního přeboru přivítaly Novosedly na domácí půdě béčko Nové Bystřice. Přestože byli domácí favority, tak tyto papírové předpoklady nepotvrdili a hosté díky rychlé brance Láfa ze 4. minuty získali všechny body.

Jedinou branku poločasu obstaral Láf

Hned ve 4. minutě se novosedelská obrana a golman Malý nedomluvili, kdo odkopne centrovaný míč a Tomáš Láf vstřelil jediný gol zápasu. Pak domácí měli třicet minut značnou převahu, kdy ještě nastřelili břevno a další dvě tutovky chytil výborný Podolský.

Číměř si odváží všechny body

Druhý poločas už byl vyrovnaný, Číměř trpělivě bránila a vyrážela do rychlých protiútoků. Pět minut před koncem měl velkou šanci Poborský, ale jeho střela těsně minula tyč hostující branky. Na konci zápasu to domácí vzadu otevřeli a hosté měli dvě velké šance k navýšení skóre, které také neproměnili a zápas tak skončil výsledkem 0:1.

SK Novosedly n. Než
Pavel Fryš: Nejdůležitější moment zápasu se odehrál čtvrt hodiny před koncem utkání, kdy se Marsa nádhernou střelou trefil do šibenice hostující branky, ale golové situaci předcházelo hraní rukou, ke kterému se Evža Vohák přiznal a hlavní rozhodčí gol odvolal. Klobouk dolů.

Počet diváků: 75. Rozhodčí: HANZAL Jan - CHLAŇ Jaromír, BARTYZAL Vlastimil.