15.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

--

19

Fotbalisté Novosedel rozstříleli Lásenice v utkání 15. kola Okresního přeboru vysoko 7:2. Hattrickem se blýskl novosedelský Mazanec. Domácí fotbalisté se triumfem katapultovali na pátou příčku v tabulce. Hosté zůstávají poté, co nevyhráli už posedmé v řadě, nadále předposlední.

SK Novosedly n. Než
Pavel Fryš: Ve značně redukované sestavě, kdy nám oproti minulému zápasu chybělo pět hráčů základní sestavy včetně golmana a na zasněženém terénu bylo prvních patnáct minut vyrovnaných. Pak jsme neproměnili tři vyložené šance a malinko jsme znervózněli. Ale poté jsme mezi 29.-45. min. nasypali do hostující brány čtyři goly a do kabin jsme šli s poměrně slušným náskokem. Po sedmi minutách druhé půle jsme vedli 6:1 a bylo téměř po fotbale. Konec už jsme si pohlídali a mohli jsme jít zapít vítězství a dvoje narozeniny. Tým zaslouží pochvalu za výkon a bojovnost, ke konci zápasu už bylo na ploše hodně sněhu a síly docházely.

V. Štěrba [-] - J. Kypta [-] , J. Marsa [-] , P. Šafránek [-] , P. Kreim [-] - J. Mazanec [-] , J. Paluška [-] , D. Kroupa [-] , M. Hladílek [-] , S. Šmíd [-] - P. Hrubý [-]