30.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2021-2022

--

Týniště přesvědčivě zdolalo Nové Město

10. T. Voda , 20. R. Kollár , 30. J. Šreibr , 76. T. Kos
8

Druhý celek tabulky a druhý postupující do krajského přeboru, Týniště nad Orlicí, na závěr sezony nezaváhalo a díky čtyřem brankám jasně porazilo Nové Město nad Metují.

DVĚ BRANKY DOMÁCÍCH

Týniště nad Orlicí, favorit v tomto utkání, potvrdilo papírové předpoklady a poměr sil na hřišti vyjádřilo již v prvním poločase, když výsledkem byly dvě branky v síti Holého.

DALŠÍ DVA GÓLY FAVORITA

Ve druhém poločase domácí ještě zvýraznili své vedení a po výsledku 4:0 udělali pěknou tečku za povedenou sezonou.

SK Týniště nad Orlicí
Jan Šrajer, sekretář: "Takhle nějak by se měl slavit postup do vyšší soutěže - krásné počasí, kvalitní soupeř a sváteční nálada v hledišti! Hrál se bezstarostný fotbal pro pobavení diváků a ti svým hráčům připravili po zápase krásné choreo k oslavě postupu do krajského přeboru!"

MFK Nové Město nad Metují
Jaroslav Macháček, sekretář: "Máme za sebou z našeho pohledu poměrně úspěšnou sezonu našeho věkově mladého týmu. Sice závěr nám moc nevyšel, který nás připravil o lepší umístění z důvodu zranění a absence hráčů. Gratulujeme domácím k postupu do KP."

D. Vlček [-] - D. Nejman [-] (46. T. Voda [-] ) , T. Repák [-] (64. Š. Kouba [-] ) , D. Krupka [-] (46. M. Cvejn [-] ) , J. Nejman [-] (46. V. Nedomanský [-] ) , M. Kadavý [-] , R. Kollár [-] (79. V. Ikizgül [-] ) , J. Forejtek [-] , A. Novotný [-] , T. Kos [-] , J. Šreibr [-]

L. Holý [-] - D. Flígr [-] , D. Hůlek [-] , D. Zítko [-] , J. Novák [-] (83. L. Holčík [-] ) , P. Zákravský [-] , A. Lelek [-] , J. Zamastil [-] , I. Lelek [-] , P. Srubjan [-] , E. Berger [-] (64. J. Fidra [-] )

ŽK: 34. T. Repák , 90. V. Ikizgül - 61. P. Zákravský .
Počet diváků: 130. Rozhodčí: Kánská Blažena - ŠOB Aleš, NOVOTNÝ David.