26.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2021-2022

--

Duel předních celků vyhrálo Týniště

49. T. Repák , 67. J. Nejman - 43. F. Bárta
5

Utkání druhého se čtvrtým celkem tabulky bylo k vidění v Týništi nad Orlicí, kam přijela Roudnice. Hosté po prvním poločase vedli o jednu banku, domácí aspirant na postup ovšem dokázal ve druhé pětačtyřicetiminutovce skóre otočit a nakonec zvítězil 2:1.

SK Týniště nad Orlicí
David Holman, asistent: "Bez pěti klíčových hráčů jsme přivítali velmi kvalitní tým. Nejdříve měli šanci hosté, následně jsme nevyužili gólovku my, a tak hosté po pěkné akci vedli. Druhý poločas jsme dokázali utkání otočit, a když hosté vrhli síly do útoku, tak jsme mohli výsledek několikrát navýšit. Mužstvo si opět sáhlo na dno a opakovaně dokázalo utkání otočit, za což zaslouží pochvalu. Pochvalu zaslouží i hosté za předvedený výkon, takovému mužstvu by vyšší soutěž slušela."

K. Baťha [-] - D. Diblík [-] , M. Cvejn [-] , J. Šreibr [-] , T. Repák [-] , M. Kadavý [-] (78. M. Šotola [-] ) , R. Kollár [-] , T. Kos [-] (83. F. Kubánek [-] ) , V. Nedomanský [-] , D. Nejman [-] , J. Nejman [-]