25.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2021-2022

--

Náchod v závěru vydoloval bod. A v penaltách nakonec i druhý

77. J. Vančák (p.) , 90. D. Hanzl - 79. T. Nezbeda , 84. M. Rychecký (p.)
5

Remízou 2:2 v základní hrací době skončil duel mezi Náchodem B a Lázněmi Bělohrad. Díky brance v poslední minutě dokázala domácí rezerva srovnat stav utkání a v následném penaltovém rozstřelu si připsala bod navíc.

FK Náchod B
Michal Malý, člen výboru: "Na gól jsme čekali až do 77. minuty a pak se hosté dvěma góly dostali do vedení. My jsme zbraně nesložili a v poslední minutě jsme vyrovnali. No a v penaltové loterii jsme byli šťastnější."

SK Lázně Bělohrad
Tomáš Marek, trenér: "V průběhu utkání jsme si vytvořili několik vyložených šancí, které jsme nevyužili. A tak udeřili domácí v 77. minutě z pokutového kopu. Výsledek se nám podařilo během sedmi minut otočit. Bohužel z posledního útoku utkání jsme inkasovali, a tak z Náchoda vezeme jeden bod."