25.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2021-2022

--

Dvanáct branek v Roudnici! Domácí rozstříleli Třebechovice

13. M. Vítek , 30. M. Cuberka , 37. M. Vítek , 39. M. Cuberka (p.) , 52. M. Vítek , 54. V. Vladeka , 64. T. Kučera , 78. V. Pospíšil , 81. T. Kučera - 18. G. Bendig , 43. M. Bíl , 73. M. Bíl
5

Nevídaným hokejovým výsledkem skončilo utkání mezi domácí Roudnicí a hosty z Třebechovic. Třetí celek tabulky nakonec slavil vysoké vítezství 9:3!

DVOUBRANKOVÉ VEDENÍ DOMÁCÍCH

Již ve třinácté minutě se domácí ujali vedení po přesném zakončení Marka Vítka. Soupeř však na jejich vedení dokázal za necelých pět minut reagovat a srovnat stav utkání. Nicméně přesně po půl hodině domácí začali soupeři značně přitápět pod kotlem. V rozmezí deseti minut se prosadil dvakrát kapitán týmu Cuberka a druhou branku si připsal i Marek Vítek.

DALŠÍCH PĚT BRANEK V SÍTI CEJNARA

Druhý poločas pokračoval tam, kde první skončil. Neustálý nátlak na soupeře vedl k další brance Marka Vítka a tím k završení letošního druhého hattricku. Zároveň Roudnice základní jedenáctku prostřídala a nahradila kvalitu kvalitou. To se v dalším průběhu utkání projevovalo na rychlosti a v pokračování neustálého tlaku před pokutovým územím soupeře. Další branky poté přidali Vladeka, po hezké individuální akci Vojtěch Pospíšil a konečný výsledek utkání završil druhou vstřelenou brankou v zápase zkušený střelec Tomáš Kučera. Roudnice nakonec zvítězila vysoko 9:3.

TJ Sokol Roudnice
Tomáš Rejl, sekretář: "Kvalita i střelecká chuť byla na naší straně. Diváci museli být spokojeni s dvanácti brankami."

SK Třebechovice pod Orebem
Karel Bíl, vedoucí mužstva: "Další abonent na postup, celek Roudnice, nám jasně ukázal, jaký je rozdíl mezi horními patry tabulky a spodkem. Po první půli přijatelných 4:2. A po konci utkání 9:3. Stínem utkání bylo zranění tří našich hráčů."

J. Ruml [-] - F. Bárta [-] , V. Vladeka [-] , T. Kučera [-] , M. Novotný [-] (57. D. Koutník [-] ) , D. Dostál [-] (57. P. Houser [-] ) , V. Pospíšil [-] (81. J. Šiška [-] ) , M. Vítek [-] , J. Tomeš [-] (70. J. Pejchal [-] ) , J. Černý [-] , M. Cuberka [-]

V. Cejnar [-] - Z. Sehnal [-] , J. Želízko [-] (75. V. Karásek [-] ) , G. Bendig [-] , D. Horák [-] (62. D. Šedivý [-] ) , J. Krejcar [-] (62. J. Bendig [-] ) , V. Kotal [-] (12. F. Ježek [-] ) , M. Bíl [-] (75. F. Nentvich [-] ) , M. Šedina [-] , M. Věříš [-] , F. Horák [-]

ŽK: 53. J. Želízko .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: VALIHORA Jaromir - HALEŠ Vladan, PEŠAVA Otakar.