23.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2021-2022

--

Týniště deklasovalo poslední Nepolisy. Kos a Kollár zaznamenali hattrick

34. T. Kos , 45. R. Kollár (p.) , 48. R. Kollár , 52. T. Kos , 55. T. Repák , 70. R. Kollár , 89. T. Kos
5

Jasným výsledkem skončil duel mezi posledními Nepolisy a druhým Týništěm nad Orlicí. Hosté hlavně ve druhém poločase ukázali svoji převahu a nakonec se radovali po výsledku 7:0 z dalších třech bodů.

TJ Sokol Nepolisy
Milan Havlík, vedoucí mužstva: "Našeho soupeře jsme příliš nepotrápili."

SK Týniště nad Orlicí
David Holman, asistent: "Od první minuty jsme byli na velmi náročném terénu lepším mužstvem. Do 20. minuty jsme trefili dvě tyče, dvě břevna a střelecky se trápili. Utkání jsme rozhodli ihned po pauze a poté se utkání spíše dohrávalo. Domácím přejeme brzký návrat do dřívější formy."

J. Marko [-] - J. Kvapil [-] (46. L. Michalička [-] ) , F. Kadavý [-] (82. J. Houška [-] ) , J. Špás [-] , T. Hanuš [-] (75. R. Hanuš [-] ) , Š. Novotný [-] (62. P. Lihan [-] ) , J. Zavoral [-] , R. Strakuš [-] (46. L. Zelinka [-] ) , P. Pokorný [-] , M. Masák [-] , V. Škopek [-]

K. Baťha [-] - M. Cvejn [-] (80. D. Holman [-] ) , J. Šreibr [-] , T. Repák [-] (58. V. Janda [-] ) , M. Kadavý [-] (58. V. Nedomanský [-] ) , R. Kollár [-] , T. Voda [-] (58. V. Šreibr [-] ) , J. Forejtek [-] , T. Kos [-] , D. Nejman [-] (73. M. Jedlička [-] ) , J. Nejman [-]

ŽK: 31. M. Masák , 74. J. Špás - 23. M. Kadavý , 74. M. Cvejn .
Počet diváků: 73. Rozhodčí: Šnajdr Michal - OTAVA Marian, ŘÍHA Martin.