22.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2021-2022

--

Hradecká Lokomotiva opět padla. Tentokrát doma s Novým Městem nad Metují

60. V. Hguyen , 70. F. Korenčík (p.) - 36. J. Novák , 81. D. Hůlek , 85. D. Hůlek
8

Ještě v osmdesáté minutě vedli 2:1, nakonec však prohráli 2:3. Fotbalisté Lokomotivy Hradec Králové nakonec doma nestačili na Nové Město nad Metují. Hosté utkání otočili brankami v 81. a 85. minutě. Dvakrát se trefil Hůlek.

TJ Lokomotiva Hradec Králové
Michal Sobotka, sekretář: "Důležité utkání jsme bohužel nezvládli. Na konci prvního poločasu se hosté ujali vedení. Nám se povedlo v 70. minutě otočit na 2:1. Vedení jsme však neudrželi a v závěru hned dvakrát inkasovali."

MFK Nové Město nad Metují
J. Macháček, sekretář: "Vstup do utkání se nám povedl, ale vedení jsme neudrželi. V závěru utkání díky dvěma brankám Dušana Hůlky jsme si odvezli všechny body."

K. Nohejl [-] - L. Mikunda [-] , J. Škarytka [-] , O. Matoušek [-] , F. Korenčík [-] - D. Smrček [-] , P. Vávro [-] , M. Šmied [-] , P. Konrád [-] - M. Chvojka [-] , A. Barcic [-] (46. V. Hguyen [-] )

M. Hůlek [-] - D. Hůlek [-] , J. Novák [-] (90. J. Fidra [-] ) , V. Ťokan [-] , A. Lelek [-] , P. Zákravský [-] , F. Ťokan [-] (58. E. Berger [-] ) , V. Jelen [-] , P. Srubjan [-] , I. Lelek [-] , D. Zítko [-]

ŽK: 16. P. Vávro , 39. M. Šmied , 62. P. Konrád , 67. J. Škarytka , 70. F. Korenčík - 39. V. Ťokan , 67. D. Zítko .
Počet diváků: 49. Rozhodčí: LUKES Jan - NÝVLT Roman, JANOTA Josef.