21.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2021-2022

--

--

Solnice si poradila s Nepolisy a dál stráží komfortní náskok v čele

7

I přes nepříliš povedený výkon si lídr tabulky ze Solnice s přehledem poradil s posledními Nepolisy a doma si po výhře 5:1 připsal další tři body.

SK Solnice
Pavel Potužník, trenér: "Už první poločas nebyl z naší strany extra povedený. Ale proměnili jsme šance, co jsme měli, a tak jsme šli do vedení 4:1. Ve druhém poločasu jsme podlehli uspokojení z vedení a hra v některých fázích určitě nepotěšila oko domácích diváků."

TJ Sokol Nepolisy
Milan Havlík, vedoucí mužstva: "Jasná výhra domácích, my jsme se do hry dostali až druhý poločas, kdy Solnice polevila."