27.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Záchranářský duel mezi Vysokou a Vrchlabím zvládli lépe hosté.

4

Velmi důležitý zápas v boji o záchranu se hrál na půdě Vysoké, kam zamířilo Vrchlabí. Hosté si odvezli tři body a zvýšili náskok nad spodkem tabulky

Hostující kapitán Hawel poslal Vrchlabí do vedení

Začátek zápasu byl vyrovnaný a obě mužstva se snažila vstřelit první branku. To se nakonec povedlo hostům z Vrchlabí. V 16. minutě se po rohovém kopu prosadil hlavou hostující kaúitán Lukáš Hawel. 0:1.

Za pouhé dvě minuty vedli hosté už o dvě branky. V 18. minutě se pěkné individuální akci dostal do šance Milan Tomčík, který z hranice "šestnáctky" levačkou propálil domácího brankáře Pavliše. 0:2.

Do poločasu se stav zápas již nezměnil, a tak se šlo do kabin za dvoubrankového vedení hostů.

Tomčík přidal druhou trefu a pečetil výhru Vrchlabí

V druhém dějství padla jediná branka a opět do sítě domácích. V 63. minutě se po pěkné a rychlé akci hostů dostal do šance útočník Milan Tomčík, který prostřelil domácího brankáře a stanovil konečné skóre 0:3. Pro útočníka Vrvhlabí to byla druhá trefa v utkání.

Vysoká tak doma nezvládla záchranářský souboj a Vrchlabí si odváží všechny tři body.

FK Vysoká nad Labem
Radek Hrubý (trenér): "Věděli jsme, že dnes musíme naplno bodovat a s tím jsme do zápasu šli. Bohužel se to nepovedlo."

FC Vrchlabí
Michael Hradecký (trenér): "Zasloužená výhra, která znamená " klid" pro naše kluky .Krásné tři branky a bezchybný výkon Fandy Janalíka, který nás několikrát podržel a rozhodl o našem důležitém zisku třech bodů. Všem klukům děkuju za přístup k utkání."

M. Pavliš [-] - P. Duben [-] , T. Prorok [-] , J. Jelínek [-] , P. Kafka [-] - O. Ujec [-] , T. Březina [-] , F. Jarosz [-] , T. Sýkora [-] (70. J. Homolka [-] ) - J. Pražák [-] , V. Bělka [-] -