30.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2021-2022

--

--

7. V. Mráz , 22. P. Sláma , 25. P. Pechek (vl.) , 31. L. Hudec , 76. J. Fišer , 80. J. Fišer , 86. A. Kořínek - 39. T. Klíma
15

Zápas, ve kterém už nikomu o nic nešlo přineslo celkem 8 branek, většinu do sítě Sušice, a celý tým z okresního města poté mohl spustit v mohutnou oslavu postupu, která předcházela jistě výživné dokopné. Tachov se tedy po čtyřech sezónách a pádu do okresního přeboru vrací mezi "krajskou smetánku".

Domácí začali zostra a už v 7. minutě poslal svůj tým do vedení Vojtěch Mráz. Následně se hosté čtvrt hodiny bránili domácím rychlým kombinacím, které nalezly svůj cíl ve 22. minutě zásluhou Patrika Slámy. V následující desetiminutovce zvýšil Tachov o další dvě branky, když se z penalty prosadil Pechek a svou 43 branku v sezóně vsítil Lukáš Hudec. Sušice pouze kosmeticky upravila před koncem poločasu na 4:1 - branku vsítil kapitán Tomáš Klíma.

Druhá půle už byla volnější, až došlo k několika střídáním hlavních opor tachovského mužstva, kteří dali v posledním zápase možnost zahrát si co nejvíce minut náhradníkům. A i ti chtěli ukázat, že to umí! V poslední čtvrthodince se tak prosadila dvojice střídajících hráčů. Dvě branky dal Jan Fišer a poslední zářez na pažbě Tachova v 1.A třídě zaznamenal Aleš Kořínek.