29.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Chotíkov táhl za vítězstvím třígólový Lopata

21

Chotíkov v prvnímpoločase dominoval a na své si přišel zejména Miroslav Lopata, který za čtvrt hodiny zvládl nasázet hattrick a Bolevec byl kousek od bílého ručníku. Ve druhé půli na hřiště ale nastoupilo úplně jiné mužstvo, Bolevec se tlačil více do šancí a nakonec dokáhzal snížit na rozdíl jedné branky. Závěr pak i přesto, že Kučerovi nebyl uznán dle redakce a dostupného záznamu regulérní gól, zvládli lépe hosté a odvezli si do Chotíkova všechny body.

SSC Bolevec
Jakub Körner, brankář: Utkání dvou poločasů… Za ten první katastrofální, kdy na nás soupeř od prvních minut nastoupil a jejich kombinační hra nám dělala velké problémy a ve 30. minutě byl stav 0:3, zcela odpovídal situaci na hřišti. Do druhého poločasu jsme zkusili pár věcí změnit a především větším důrazem a nasazením, se nám povedlo vstřelit dvě branky a zápas tak ještě zdramatizovat a při troše štěstí nakonec vyrovnat… Bohužel třetí gól už se nám vstřelit nepodařilo, a tak všechny body zůstaly soupeři.

FC Chotíkov 1932
Petr Kučera, trenér: Myslím, že Bubla, který hrál ve svých letech opět fantasticky a dělal nám velké problémy, udělal chybu se sestavou i taktikou, kterou se domácí prezentovali první poločas. To rozhodlo v jejich neprospěch. První půlku byl Bolevec na ručník, naopak druhý poločas po dvou boleveckých gólech se domácí nakopli i s velkou podporou fans v zádech a zápas to byl úplně otevřený a mohlo to skončit klidně 6:6. Na obou stranách padaly tyčky, břevna, pálily se šance.. Zajímavý zápas pro oko diváka rozhodně. Co zajímavého tolik nebylo, bylo rozhodnutí pomezního Jana Jakše, který mi vzal nepochopitelným rozhodnutím regulérní gól v 90. minutě...