Dražejov vyhrál zaslouženě, uznal kapitán Střelských Hoštic

19

TJ Sokol Střelské Hoštice
Michal Kokrda (kapitán): Zápas sousedů v tabulce jsme nezačali vůbec dobře a po chybné rozehrávce v obraně, kdy se hostující útočník zmocnil míče, jsme od 1. minuty prohrávali 0:1. Po zbytek poločasu se přelévala hra z jedné strany na druhou bez vážnější šance a tak se do poločasu skóre nezměnilo. V polovině druhého dějství měl na hlavě vyrovnání po centru Kokrdy Lemberger, ale bohužel šel jeho pokus nad bránu. Soupeř rozhodl o své výhře v 80. minutě, když se prosadil na pravé straně úplně osamocený Mertl. Dražejov měl větší touhu po vítězství a zaslouženě si odvezl tři body. My se pokusíme své domácí zaváhání napravit příští týden na hřišti v Cehnicích.

T. Vlk [-] - I. Gatcan [-] , M. Kokrda [-] , M. Virostek [-] , V. Dohonyi [-] - P. Lemberger [-] , P. Hlava [-] , V. Havelec [-] (63. O. Koudelka [-] ) , K. Heřman [-] , V. Braťka [-] - M. Červený [-] (55. J. Šíp [-] )