25.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

--

Derby pro Kamenný Újezd

20

V derby mezi Boršovem a Kamenným Újezdem byl jasný vládce. Byl to domácí Kamenný Újezd, který pořád doufá a věří v první příčku.

Domácí tým byl začátku jasně lepší a do poločasu bylo o výsledku rozhodnuto. Trefil se Petr Dvořák a dvakrát nejlepší střelec soutěže Aleš Prokop. Domácí defenziva pracovala opět spolehlivě a tak se šlo do kabin za stavu 3:0 pro domácí.

Druhý poločas se obraz hry nezměnil. Aleš Prokop dokončil hattrick a další branku vstřelil Petr Dvořák. Na konci zápasu se prosadil ještě Martin Fousek