22.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

Zlatá Koruna nepřipustila překvapení

12. D. Fuciman , 16. D. Fuciman , 22. J. Sláma , 26. J. Sláma , 39. M. Král , 89. J. Král (p.)
17

Zlatá Koruna přivítala rezervu Trhových Svinů a od začátku bylo jasné, kdo je na hřišti pánem.

Hostujicí tým přivezl hodně mladý tým a na hřišti se to začalo rychle projevovat. Domácí poslal do vedení Dominik Fuciman, který přidal krátce na to další. Pak si vzal slovo Jan Sláma a jeho dvě branky znamenaly vedení 4:0. Do konce poločasu se trefil ještě Matěj Král a první poločas tak skončil vedením domácích 5:0.

Druhý poločas se hrál poklidný fotbal a jediná změna stavu proběhla na konci zápasu, když se trefil z penalty Jaroslav Král. Domácí tým si připsal zasloužené tři body a za týden do Dolního Dvořiště. Rezerva Trhových Svinů přivítá Hrdějovice.

TJ Spartak Trhové Sviny B
Jaromír Vodička (trenér): Do Zlaté Koruny jsme přijeli se značně omlazeným kádrem. Domácí během půl hodiny prakticky rozhodli o zápase, kdy hráči Trhových Svinů nezachytili raketový nástup Zlaté Koruny. Domácí byli v prvním poločase velice aktivní a efektivní, to nám dělalo veliké problémy. To také bylo vidět na časomíře a v 26. minutě byl stav zápasu už 4:0. Do půle domácí zvýšili ještě na 5:0. V druhém poločase se už hrál poklidný fotbal se stálou převahou domácích, kterým se povedlo vstřelit ještě jeden gól po správně nařízené penaltě.