17.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

Zlatá Koruna nedala hostím šanci

28. L. Ardó (vl.) , 30. D. Fuciman , 49. J. Šebelka (p.) , 80. J. Sláma , 86. J. Šebelka
20

Zlatá Koruna nastoupile poprvé na jaře doma a hostům z Loučovic nasázela pět branek.

Zlatá Koruna od začátku zatlačila hosty před jejich branku a po sérii rohů si vstřelil vlastní branku Lukáš Ardó. Krátce na to přidal druhou branku nejlepší střelec domácích Dominik Fuciman.
Druhý poločas začal penaltou pro domácí, kterou proměnil Jan Šebelka. Do toto přišla pro hosty další pohroma, když byl vyloučen Jakub Matulík. Domácí tým tak měl cestu ke třem bodům umetenou a na konci se trefil ještě paádně do šibenice Jan Sláma a po něm i Jan Šebelka. Zlatá Koruna se dostala na třetí místo tabulky. Loučovice jsou třetí od konce a čekala je pondělní dohrávka s Boršovem.

SK Zlatá Koruna
Jan Šebelka (kapitán): Konečně jsem hráli na svém hřišti a v nově zrekonstruovaných kabinách. Takže jsme moc rádi, že zápas se povedl i díky tomu. Samotný zápas probíhal dle našich představ, nedovolili jsme soupeři žádné velké šance a tak jsme zápas vyhráli jednoznačným rozdíl a také konečně bez inkasované branky. Chtěl bych pochválit hlavně naše fanoušky, kteří nás velmi podporovali a vytvořili hezkou kulisu ve Zlatce a doufám, že si budeme radost dělat navzájem

Vltavan Loučovice
Martin Hüttner (kapitán): Od začátku jsme neplnili, co jsme si před utkáním řekli. K soupeři jsme přistupovali pozdě, nechávali je hrát a většinu šancí hasili na poslední chvíli. Z toho pramenila spousta rohů. Z jednoho z nich padl i první gól. Chvilku potom po pěkné akci Zlatka dala druhou branku. O půli jsme si k tomu něco řekli, ale hned zkraje druhého poločasu všechny plány zhatila nešťastná penalta, vzápětí ještě nešťastnější druhá žlutá karta pro Kubu Matulíka. V deseti už jsme toho proti kvalitnímu soupeři nadělat nemohli. Ten si vytvořil ještě několik dalších šancí, které neproměnil. Když to vypadalo, že to uhrajeme jen na 3-0, tak Sláma trefil neskutečnou šibenici a nakonec ještě uzavřel skóre Šebelka. My za celý zápas měli možná dva náznaky ohrožení brány. Na pondělní dohrávku v Boršově se snad lépe sejdeme a něco tam urveme

M. Trnka [-] - J. Wagner [-] , J. Zajíc [-] - M. Rytíř [-] , F. Persán [-] , D. Bjaček [-] (71. J. Kajgr [-] ) , L. Rapčan [-] (8. J. Sláma [-] ) , M. Štěpánek [-] - J. Šebelka [-] , M. Král [-] , D. Fuciman [-]

M. Hüttner [-] - L. Ardó [-] , V. Matulík [-] (69. L. Kubát [-] ) , J. Matulík [-] , B. Bäuml [-] , M. Koutský [-] , J. Peltán [-] , T. Dostál [-] , Z. Chupík [-] (75. V. Hammer [-] ) , R. Šedivý [-] (58. J. Fejtek [-] ) , M. Zayml [-]

ŽK: 73. J. Kajgr - 48. J. Matulík . ČK: 50. J. Matulík .
Hráči zápasu: M. Trnka , J. Šebelka .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: ROTHSCHEDL David - MACHOVÁ Eliška, MAREK Jan.