25.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

--

Čtyrák se rozešel s Včelnicí smírně

16

V tomto utkání si obě mužstva připsala jeden bod. Domácí se sice ujali vedení, ale hostující Včelnici se podařilo nejdřive snížit skóre a poté těsně před koncem zápasu i vyrovnat na 2:2. V posledním kole zavítají Bernartice do Nové Včelnice a Čtyři Dvory se utkají s Meteorem Tábor, který ztrácí v tabulce na Čtyrák tři body.

SK Čtyři Dvory České Budějovice
Martin Lafata (trenér): Do zápasu jsme vstoupili dobře a už ve třetí minutě šli do vedení brankou Tomáše Dubského. Pak jsme ale nepochopitelně přestali hrát a místo toho, abychom přidali nějakou branku, pustili jsme soupeře do několika šancí, které naštěstí neproměnil. Druhá půle začala stejně jako první, přidali jsme druhou branku po trefě Lukáše Hofmanna a zdálo se, že už zápas dovedeme do vítězného konce. Bohužel se tak nestalo, soupeři se podařilo snížit a dvě minuty před koncem i vyrovnat. Remíza je pro mě zklamáním.

M. Hučík [-] - T. Pecha [-] (46. D. Čermák [-] ) , P. Janeček [-] (46. F. Hajný [-] ) , L. Hofmann [-] , M. Matušek [-] , T. Dubský [-] , V. Houška [-] , L. Zvánovec [-] (65. D. Trča [-] ) , P. Váňa [-] (46. M. Pavlík [-] ) , F. Král [-] , J. Řepa [-] (65. S. Klimeš [-] )