21.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

Budějovické derby lépe vyznělo pro Čtyři Dvory

16. M. Hučík (p.) , 44. J. Řepa , 70. M. Pavlík - 41. V. Čapek , 79. M. Kaňák
16

Čtyrák si po výhře nad Nemanicemi drží druhou příčku v tabulce. V první půli si domácí vytvořili jednobrankový náskok, poté zvýšili na dvoubrankový, ale v 79. minutě snížil hostující Kaňák na 3:2. I přesto nakonec domácí mužstvo vítězství uhájilo a připsalo si tak další tři body. V dalším kole zavítá Čtyrák do Bernartic a Nemanice se utkají s budějovickou Lokomotivou .

SK Čtyři Dvory České Budějovice
Martin Lafata (trenér): Začátek zápasu byl z naší strany hodně neurovnaný, nemohli jsme se dostat do hry a soupeř nás téměř k ničemu nepustil. Dostali jsme se do vedení gólem z penalty, kterou oproti minulému zápasu proměnil gólman Michal Hučík. Jenže pak jsme opět nepochopitelně přestali hrát a soupeř nás potrestal vyrovnávací brankou. Naštěstí pro nás těsně před přestávkou přišel trestný kop a výstavní střela Honzíka Řepy a tak jsme šli do kabin za jednobrankového vedení. Po přestávce se nám povedlo navýšit skóre po pěkné akci Markem Pavlíkem, ale místo toho abychom zápas v klidu dohráli, dovolili jsme soupeři snížit a závěr byl zbytečně nervózní. I tak si ale myslím, že vítězství je zasloužené.

M. Hučík [-] - T. Písko [-] (66. M. Pečený [-] ) , L. Hofmann [-] (75. S. Klimeš [-] ) , T. Dubský [-] , J. Řepa [-] , V. Houška [-] , D. Čermák [-] (13. L. Zvánovec [-] ) , F. Král [-] , M. Pavlík [-] , T. Pecha [-] , M. Matušek [-]