23.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

Zborník pomohl Semicím hattrickem a asistencí

22

23. kolo v boji o titul nenapovědělo - všichni favoriti uspěli.

FC AL-KO Semice
Marcel Nousek (trenér): Zápas v Nové Vsi jsme měli velice dobře rozehraný a od 14. minuty vedli 0:1 po gólu Zborníka. Poté jsme měli několik vyložených tutovek, ale v koncovce jsme neměli přesnější mušku. Po přestávce v 50. minutě přidal na 0:2 Blažek po Zborníkově přihrávce a to nám dodalo více klidu. Když nás pak podržel v bráně Dvořáček, dostal se do zakončení zase Zborník a prakticky se jen dohrávalo. Nejlepší hráč zápasu pak dovršil v 90. minutě hattrick. Za výhru jsme rádi, jen škoda třech zranění, které snad nebudou na delší dobu.