21.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

Demolice. Šemro s Kuralim si připsali po pěti gólech

2. J. Šemro , 9. J. Kurali , 19. J. Šemro , 23. J. Šemro , 33. J. Kurali , 41. J. Šemro , 42. J. Šemro , 58. J. Kurali , 60. J. Kurali , 65. O. Kolář , 76. J. Kurali , 88. M. Kodras
20

Trhové Sviny podle očekávání nezaváhaly...

TJ Spartak Trhové Sviny
Marek Kodras (hráč): Stále si dobře pamatujeme náš domácí zápas s Velešínem, který skončil po trápení v koncovce 0:0. Něco podobného jsme nechtěli opakovat a díky tomu, že jsme šli rychle do vedení, se nám to podařilo. První poločas byl v režii Jirky Šemra, kterému to tam neuvěřitelně padalo, 5 golů za 45 minut se jen tak nevidí. Po pěti golech nakonec přidal i Pepa Kurali, který navíc trefil 2 břevna. Zkrátka jsme si s chutí zastříleli a těšíme se na příští víkend!