21.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

--

--

Semice Lovičkův gól probudil, pak už se trefovaly jen ony

19

Favorit se doma obrat nenechal a dál bude svádět s Trhovými Sviny tuhý boj o prvenství v soutěži.

FC AL-KO Semice
Marcel Nousek (trenér): Po vydařeném zápase v Mirovicích jsme chtěli uspět i doma. Od začátku zápasu jsme byli častěji u míče, ale první gól padl do naši sítě z protiútoku. Naštěstí jsme hned odpověděli po rohu Trantinou. Do půle jsme přidali ještě góly Blažkem a Zborníkem. Když po poločase přidal Blažek na 4:1, bylo prakticky po zápase. Jsme rádi, že jsme utkání zvládli a bereme všechny body.

J. Dvořáček [-] - F. Blažek [-] , L. Zborník [-] , D. Šourek [-] (29. J. Řezáč [-] ) , L. Holub [-] , M. Valach [-] (69. J. Holub [-] ) , M. Císařovský [-] (72. J. Sádlo [-] ) , I. Antony [-] (63. P. Šindelář [-] ) , K. Trantina [-] , J. Hrala [-] , J. Keclík [-]