20.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

6. V. Chvosta , 24. O. Rod , 26. O. Málek , 38. P. Vondrášek , 42. O. Rod - 10. V. Neumann ml. , 90. D. Pech (p.)
21

Nová Ves proti Šumavanu narazila, vyfasovala bůra v první pětačtyřicetiminutovce.

TJ Šumavan Vimperk
Jiří Formánek (trenér, pro FB Šumavan Vimperk): Na velmi těžkém terénu se nehrál až tak špatný fotbal. My jsme se lépe pohybovali a byli důraznější, nikdo z nás ale nečekal, že se půjde o poločase do kabiny za stavu 5-1. Druhý poločas se už dohrával a hosté pouze upravili stav na 5-2 v 90. minutě z penalty. Dnes, hlavně v prvním poločase, jsme podali náš nejlepší jarní výkon a zaslouženě vyhráli. Příští týden jedeme na derby k sousedům do Čkyně a uvidíme co si na nás přichystají.

J. Formánek [-] - M. Šíp [-] , O. Rod [-] , J. Čech [-] (76. J. Pospíchal [-] ) , R. Vojta [-] , O. Málek [-] , L. Vintr [-] , V. Chvosta [-] , P. Vondrášek [-] (69. V. Pankratz [-] ) , M. Chvosta [-] (60. M. Hejtmánek [-] ) , J. Formánek [-]