19.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

--

--

Planá urvala body na velešínském hřišti. Proti Roudnému musíme hrát úplně jinak, varoval přesto nespokojený trenér

22

Velešín byl v závěru blízko remízovému výsledku, nakonec musel skousnout porážku o jediný gól.

FC Velešín
Stanislav Šálek (hráč): Navázali jsme na zlepšené výkony a nedali to Plané zadarmo. První půle vyrovnaná, na obou stranách po gólu. Druhej poločas měli v režii hosté, nedali neskutečný tutovky, nakonec jsme mohli v 90. minutě vyrovnat, kousek jsem minul ale. Nebylo přáno, musíme nabrat sílu a ve středu nás čeká dohrávka.

SK Planá
Jan Pintér (trenér): Když si nalijeme čístého vína, tak musím říct, že náš výkon, obzvláště v první půli, byl šílenej. Druhá půle už o něco lepší, ale to co jsme chvílemi předváděli, to byla naprostá zoufalost! Naši někteří hráči přijeli do Velešína jako mistři světa, asi s tím, že si dají domácí 4 góly do poločasu a my si zastřílíme. Ale to se šíleně spletli a málem jsme na to dojeli. Utkání, které jsme měli vyhrát při normálním výkonu o pět gólů, tak jsme byli rádi, že nám domácí v 88. minutě nedali gól. Nicméně za tento týden jsme posbírali šest bodů a trošku zvednuli hlavu. Ale takhle kdybychom hráli za týden s Roudným, tak dostaneme za poločas bůra a budeme rádi. Musíme dobře potrénovat, poučit se z vlastních chyb a do dalšího utkání vkročit úplně jinak. Protože nás v sobotu taky čeká úplně jiná liga! Za náš výkon nikoho pochválit nelze. Jedině Lengy, kterej tu naší zoufalou hru v druhé půli zvednul.