19.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

--

Netolický zmar. Doma rozdílem třídy podlehly Strunkovicím. Navíc dohrávaly v deseti

29. R. Žurek , 32. J. Gažík , 34. V. Páník , 72. R. Žurek (p.) , 84. R. Černý (p.) , 86. J. Gažík
22

Blaník odjížděl na derby do nedalekých Netolic s jasným cílem - potvrdit výhru nad Mirovicemi, což se mu zdařilo.

Netolice se trápí a tentokrát padly o šest branek. Domácí prakticky branku hostí neohrozili a tak hosté zkušeně dokráčeli k vysoké výhře, a to i přes velice průměrný výkon. Ale výkon to byl kolektivní, střelecky se prosadil Roman Žurek a Jakub Gažík (po dvou gólech), další přidal V. Páník a nováček v týmu R. "Teruna" Černý z B-týmu.Ve středu jede Blaník do Velešína a v neděli hostí Vodnany.

Netolice hrály od 42. minuty bez vyloučeného Rokůska, který šel ze hřiště po dvou žlutých kartách.

ZASLAL: MIROSLAV MOTTL

TJ Blaník Strunkovice
Petr Kortus (asistent trenéra): "Ze začátku zápasu nám chvíli trvalo než jsme se přizpůsobili "taktice" soupeře. Když jsme dokázali po těch odkopech do autu a kouskování hry si po půl hodině párkrát přihrát, podařilo se nám dát za 5 minut tři góly. Ve druhém poločase jsme přidali další tři. Byli jsme lepší ve všem, soupeř si nedokázal vypracovat snad ani jednu šanci. Vyhráli jsme zaslouženě".