15.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

--

--

--

--

Trhové Sviny se chtějí vrátit na čelo tabulky. Vimperk jasně prohrál, ač byl podle domácího kouče aktivnější

30. J. Jindra , 40. J. Šemro , 58. O. Kolář (p.) , 75. J. Jindra
23

Svým výkonem nadchnul především hostující Jindra. Spartak ale v boji o titul bude trápit úzká soupiska...

TJ Šumavan Vimperk
Jiří Formánek (trenér, pro FB Šumavan Vimperk): Prodloužený fotbalový víkend se nám moc nepovedl. Sobotní zápas ani hodnotit nebudu, protože není co. Na mirovickém nehřišti se prostě normální fotbal hrát nedá, zkušené domácí mužstvo je na to zvyklé a zaslouženě vyhrálo. V pondělní dohrávce jsme podali velmi dobrý výkon a konečný výsledek neodpovídá dění na hřišti. Byli jsme po celý zápas aktivnější a hlavně první poločas i lepším týmem. Fotbal se ale hraje na góly, takže několik našich šanci zůstalo bez využití a naopak velmi zkušený tým Trhových Svinů potrestal každou naší chybu a v klidu si odvezl tři body. Z několika důvodů jsme museli do základní sestavy postavit tři dorostence a další dva naskočili z lavičky během zápasu. Jako veliké plus tohoto zápasu beru jejich vystoupení, ve kterém ukázali, že budou v budoucnu velkým přínosem pro vimperský fotbal.

TJ Spartak Trhové Sviny
Marek Kodras (hráč): Mladý domácí tým nás celý první poločas trápil, naštěstí jsme ale proměnili své šance a po půli to bylo 0:2, i když jsme lepší nebyli. V druhé půlce už to bylo o něčem jiném. Začalo se nám dařit a nakonec jsme mohli přidat ještě více gólů. Za zmínku stojí, že jsme znovu udrželi nulu vzadu, což dříve nebylo moc časté, oba golmani i obránci mají formu! Bohužel nás vlivem řady zranění a pracovních povinností trápí problémy se sestavou a během zápasu v podstatě nemůžeme střídat. Hráčem utkání byl Johny Jindra, který v druhém poločase dělal na hřišti úžasné věci a domácí hráči z něj museli být zoufalí.

J. Formánek [-] - O. Rod [-] , J. Čech [-] , R. Vojta [-] , O. Málek [-] , L. Vintr [-] , V. Chvosta [-] (76. M. Hejtmánek [-] ) , V. Pankratz [-] , M. Novotný [-] (69. L. Sýs [-] ) , F. Potůček [-] (82. T. Winter [-] ) , J. Formánek [-]

M. Vrábek [-] - O. Hruška [-] , O. Kolář [-] , J. Jindra [-] , M. Chromčák [-] , J. Šemro [-] (69. J. Borek [-] ) , M. Kodras [-] , J. Kurali [-] , D. Brůha [-] , D. Tomek [-] , M. Valut [-]

ŽK: 37. O. Málek , 61. O. Rod - 55. M. Chromčák , 59. O. Hruška , 76. M. Valut .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Petričák Daniel - FRČEK Filip, ROTHSCHEDL David.