22.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2021-2022

--

Góly padaly až v poslední desetiminutovce. Body se dělily

84. M. Rozhoň (p.) - 82. R. Štos
16

První poločas domácí měli mírnou převahu od prvních minut, ale gólové šance si téměř nevypracovali kromě 39. minuty, kdy Míčka připravil pro Noska dobrou pozici pro zakončení, ale ten branku těsně minul. Hosté se dostali před bránu těsně před koncem po rohovém kopu. To bylo vše v prvním poločase, co se týká brankových příležitostí.

Na začátku druhého poločasu ve 47. minutě Dobal se po individuální akcí dostal před Lízala, ale Žáček stačil včas jeho střelu zablokovat. V 58. minutě Šourek rychle zpracoval na vápně balon a bodlem k tyči vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře, který jeho střelu vytlačil na roh. V 68. minutě po přízemním centru Noska ukradl obránce Týna gól Prajzlerovi. V 71. minutě Rozhoň z trestného kopu trefil břevno. Gól už byl na spadnutí, ale padl na druhé straně, kdy v 80. minutě se k odraženému míči dostal hostující Štos a prostřelil co mu stálo v cestě - 0 : 1. Vypadalo to, že si hosté odvezou tři body, ale v 82. minutě zahráli v pokutovém území rukou a nařízenou penaltu Rozhoň bezpečně proměnil a srovnal skóre na 1 : 1.