4.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

Kunovice i v deseti sahaly na tři body, ale Roman Šálek poslal utkání do penalt

0

V Ostrožské Nové Vsi se hrálo utkání dobré úrovně, které sledovalo 300 diváků převážně z Kunovic. Bylo k viděni mnoho branek, které vítěze neurčily. Nakonec musely rozhodovat pokutové kopy.

Kunovice vstřelily úvodní branku, ale jdou do oslabení

Utkání bylo bohaté na branky. Tak jak má být správné derby. Lépe začali hosté, kdy ve 4.minutě otevřel skoré Dušan Klvaňa. tento střelecký zápis se stal jedním ze dvou důležitých okamžiků prvního poločasu. Tím druhým momentem bylo vylouční hostujícího hráče Jakuba Sklenáře ve 44.minutě.

Sedm branek ve druhém poločase vítěze neurčilo

Domácí se dlouho nemohli střelecky prosadit proti oslabenému soupeři. Povedlo se jim to až v 62.minutě Romanem Šálkem. 74. a 78.minuta patřila hostům. Nejdříve na 1:2 získal vedení na stranu Kunovic Michal Lahodný a na 1:3 Dušan Klvaňa. Domácí se ale nevzdali a v rozmezí tří minut bylo opět srovnáno. V 78.minutě snížil Dennis Petratur a v 80.minutě vyrovnal na 3:3 Radek Zálešák. Hosté toužící po vítězství udeřili v 85.minutě výborně hrajícím Dušanem Klvaňou a ujali se vedení 3:4. Když hosté s pocitem zisku tří bodů zapomněli v 90.minutě na Romana Šálka, byli potrestání vyrovnávací brankou. Utkání musely rozhodnout pokutové kopy.

Jedna neproměněná penalta rozhodla o dělbě bodů

Následovaly pokutové kopy, ve kterých měli domáci borci lepší mušku a proměnili 5 kopů a hosté jen 4. A proto bod navíc zůstal na domácí půdě.

FK Ostrožská Nová Ves
A. Boček [-] - M. Pokorný [-] , V. Slezák [-] , D. Petratur [-] , M. Píštěk [-] (46. E. Tvrdoň [-] ) , D. Jurásek [-] , R. Šálek [-] , R. Zálešák [-] , M. Kreisl [-] , L. Franta [-] , V. Vávra [-]

Fotbal Kunovice
R. Uhlík [-] - O. Šebák [-] (57. M. Lahodný [-] ) , D. Klvaňa [-] (86. D. Flek [-] ) , O. Brim [-] , D. Škrášek [-] , J. Baný [-] , V. Petřek [-] , J. Náplava [-] (72. J. Růžička [-] ) , J. Sklenář [-] , L. Černý [-] , P. Žák [-]

ŽK: 27. R. Šálek , 64. L. Franta - 10. O. Brim , 69. P. Žák , 72. M. Lahodný , 89. D. Škrášek , 90. D. Flek . ČK: 44. J. Sklenář .
Místo: O.N.Ves. Počet diváků: 300. Rozhodčí: Katrňák Milan - ZÁLEŠÁK Radek (N), ČERNÝ Zdeněk (N).