4.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

--

--

Nivnice získala v Ořechově všechny body. Ovšem domácí za stavu 0:0 neproměnili pokutový kop

65. P. Ligas , 85. F. Májek
0

Ořechov přivítal na domácím hřišti soupeře z Nivnice, která chtěla odčinit předchozí domácí zaváhání. Utkání bylo vyrovnané dlouho vyrovnané. Domácí měli možnost strhnout vedení na svou stranu, ale nepovedlo se jim to a zbytečně se připravili o možnost skalpu Nivnice

První poločas mnoho vzrušení nepřinesl

V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání převážně mezi šestnáctkami. Za zmínku stojí na straně domácích střela Zukiče ze standardní situace, se kterou si poradil nivnický brankář Hladiš. Nivnice zahrozila nejvíce po chybě v ořechovské obraně, kdy šel sám na brankáře hostující Borýsek, ale mířil těsně mimo.

Šance a neproměněná penalta stály domácí tři body

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, kteří svého soupeře zatlačili a mohli se dostat do vedení. Po centru Andrýska byl zcela osamocen Hlúpik, jenže trefuje jen brankáři do náruče. V 55. minutě po závaru před hostující brankou zahráli hosté rukou a z nařízené penalty mohl Hlúpik přiblížit 3 body Ořechovu. Ovšem Hladiš si s tvrdou střelou poradil. Tato situace pokropila hosty živou vodou a převzali iniciatiu. V 65. minutě se potvrdilo pravidlo nedáš - dostaneš. Po rohovém kopu se trefil hlavou Petr Ligas 0:1. Domácí se snažili s výsledkem něco udělat, ale hostující obrana pracovala spolehlivě. V 85. minutě se po další standardní situaci trefil František Májek a rozhodl o tom, že si Nivnice odveze všechny body.

TJ Sokol Ořechov
Z. Kuchař [-] - L. Sklenka [-] , M. Žák [-] (33. J. Hlaváč [-] ) , D. Váňa [-] , J. Šesták [-] (46. A. Andrýsek [-] ) , P. Kokta [-] , A. Zukič [-] , M. Bublík [-] (71. Z. Krys [-] ) , M. Pavlíček [-] , M. Hlúpik [-] , J. Flašar [-]

TJ Nivnice
F. Hladiš [-] - P. Ligas [-] , M. Máčalík [-] , J. Michalec [-] , P. Pražan [-] - L. Ligas [-] , V. Velecký [-] , J. Máčalík [-] (89. T. Kašpárek [-] ) , M. Holboj [-] (56. O. Slezáček [-] ) - V. Borýsek [-] (37. J. Smítal [-] ) , F. Májek [-] (88. F. Ryšávka [-] ) -

ŽK: 33. P. Kokta , 66. M. Bublík - 53. P. Ligas , 78. O. Slezáček .
Místo: Ořechov. Počet diváků: 85. Rozhodčí: POLAŠTÍK Josef - DOLEŽAL Radim, NĚMEC Jiří.