21.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2021-2022

Ovčáry inkasovaly nepříjemný debakl

15

Zásmučtí domácí tým v ničem nešetřili a uštědřili mu nejvyšší porážku.

Penalta otevřela účet

Po deseti minutách proměnil Petr Pavlík pokutový kop, během dalších dvou minut padly další dva góly a stav 0:3 určil ráz utkání. Do poločasové přestávky se skóre zastavilo na stavu 0:7.

Dalších deset banánů

I po pauze skóre utěšeně narůstalo až na konečných 0:17. Na spoustě gólů se podíleli Samuel Dotter a Lukáš Martínek každý čtyřmi góly, tři branky přidal Filip Jonáš.

Zásmuky se po devatenácti odehraných kolech drží v horní polovině tabulky na šestém místě, Ovčáry jsou beznadějně poslední. Za týden hostí Zásmučtí na svém hřišti Štítarský SK a Ovčáry pocestují do Kouřimi.

TJ Sokol Zásmuky
Václav Jindra, trenér: Od začátku utkání jsme byli lepším týmem na hřišti, i když se hrálo v pomalém tempu. V podstatě se hrálo  celé utkání na jednu bránu. Konečný výsledek myslím hovoří za vše.

FC Ovčáry
L. Hartig [-] (47. P. Blažek [-] ) - J. Mikita [-] , T. Tichý [-] , P. Mikita [-] , J. Hula [-] - M. Hrubeš [-] , K. Machurka [-] (60. M. Machurka [-] ) , K. Machurka [-] - V. Chadraba [-] , A. Machurka [-] , P. Volný [-]

P. Terč [-] - P. Pavlík [-] , O. Chábera [-] , P. Pěkný [-] (46. M. Koštíř [-] ) , S. Dotter [-] , F. Jonáš [-] , M. Kraus [-] , M. Čapek [-] , A. Sivák [-] (68. V. Jindra [-] ) , L. Martínek [-] , J. Roth [-]

Hráči zápasu: F. Jonáš , S. Dotter , L. Martínek .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: MAREČEK Pavel - NESLÁDEK Petr (N), PANGRÁC Michal (N).