21.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Fotbal bez krásy za tři body pro Libodřice

15

Zápas mnoho fotbalového nenabídl, hráči byli nejspíš už myšlenkami na čarodějnickém reji a tak po dvou brankách berou body domácí.

Josef Košík otevřel skóre

Do Libodřic zavítaly nedaleké Bečváry, které v minulém kole získaly první tři jarní body a jistě by je Bečvarečtí rádi rozmnožili. Ale v Libodřicích se body snadno nezískávají.

Hosté už se vyhrabali z nejhorší marodky a jsou schopni stavět konkurenční manšaft. Tentokrát se ale museli obejít bez Vojty Kšírla, který poslední zápasy odehrál v solidní formě a jeho absence byla znát. V domácím dresu se od začátku objevil na hřišti bývalý trenér Lukáš Lanc.

Od počátku zápasu bylo znát, že se bude jednat spíš o bojovné utkání, než o krásné kombinační akce. „Náš první gól vstřelil pěknou střelou Josef Košík – 1:0 a to bylo z naší strany za první poločas všechno. Hra byla vyrovnaná“, konstatoval libodřický trenér Adam Baško.

Utkání rozhodl Tomáš Němec

„V druhé půli se obraz hry moc nezměnil, byl to spíše boj než fotbal“, popisoval druhý poločas Adam Baško: „Utkání rozhodl krásnou střelou z voleje Tomáš Němec – 2:0. Soupeře jsme do větších šancí už nepustili a utkání dotáhli do vítězného konce.“

Slova domácího lodivoda potvrdil i trenér Bečvár, Josef Kuba: „Zápas moc fotbalové krásy nepobral, byl chudý i na šance na obou stranách. Na menším hřišti byl i plný soubojů. Z těch málo šancí, které jsme si vytvořili, jsme bohužel žádnou neproměnili, soupeř jich neměl více, ale byl produktivnější.“

A pokud si už hosté nějakou šanci připravili, tak je vychytal bezchybný Hradecký. Trochu vzruchu přinesla ještě osmdesátá třetí minuta, kdy strkanici mezi hráči pořešil rozhodčí Peška několika žlutými a mohlo se pokračovat.

Libodřice v příštím kole více prověří rezerva Velimi, Bečváry přivítají na svém hřišti rozjeté Červené Pečky.

FK Libodřice
Adam Baško, trenér: Zápas s nedalekými Bečváry jsme zvládli výsledkově, ale herně to nebylo ono. Celkově utkání moc krásy a šancí nenabídlo. Hrálo se většinou po vápna a šancí moc nebylo.

SK Bečváry
Josef Kuba, trenér: Herně to byl zápas vyrovnaný, slušela by mu spíše remíza. Ale je to o gólech a ty my prostě nedáváme. Proto odjíždíme zase s prázdnou. Herně se mírně zvedáme, ale musíme zapracovat na produktivitě. Tam jsou velké rezervy.

M. Hradecký [-] - L. Lanc [-] (58. P. Škopek [-] ) , J. Košík [-] , F. Krejčí [-] (46. M. Matějka [-] ) , J. Kovařík [-] (72. M. Beníšek [-] ) , M. Hovorka [-] , R. Adámek [-] (46. D. Strejček [-] ) , V. Patočka [-] , P. Batelka [-] , V. Dittrich [-] , T. Němec [-]

SK Bečváry
Z. Kropáček [-] - J. Uher [-] , P. Kuba [-] , J. Kšírl [-] , J. Čáslava [-] - M. Kšírl [-] , P. Jahoda [-] (58. J. Hampl [-] ) , O. Holub [-] , M. Kenardžiev [-] (46. J. Kubín [-] ) - M. Černý [-] (83. D. Šmejkal [-] ) , M. Horáček [-]

ŽK: 38. V. Dittrich , 83. M. Matějka , 83. T. Němec , 83. P. Batelka - 59. O. Holub , 83. J. Hampl .
Hráči zápasu: M. Hradecký , T. Němec , P. Batelka .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: PEŠKA Libor - MLÁZOVSKÝ David (N), ŠMEJKAL Pavel (N).