17.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Festival zahozených šancí

15

Na hřišti posledního celku soutěže se představil jeden z adeptů na postup, tým Velimi. Po jednoznačném průběhu si hosté odváží tři povinné body.

Gól už v první minutě

Sotva hlavní rozhodčí Roman Pikner fouknul poprvé do píšťalky, už se valil na domácí bránu první útok a hned končí gólem. Mladý dravec Václav Kopáček, který prošel i kádrem kolínské Sparty, otevřel skóre – 0:1.

Po deseti minutách přidal tentýž hráč druhou branku a v osmnácté minutě už Lukáš Seifert zvyšoval na 0:3.

Do poločasu ještě za domácí korigoval šutér, autor tří pětin všech ovčáreckých gólů, Vít Chadraba a stanovil poločasový výsledek 1:3.

V pohodovém tempu ke třem bodům

Po dvou minutách druhé půle zvýšil opět Lukáš Seifert na 1:4 a do devadesáté minuty skončilo za zády Tomáše Tichého, který hájil ovčáreckou branku, celkem šest střel a konečný výsledek je pro Ovčáry vcelku milosrdný, protože hosté hráli ve vycházkovém tempu, spoustu střel kryl Tichý a několikrát mu pomohla i branková konstrukce.

FC Velim B
Jiří Ptáček, trenér: Dnes to byl z naší strany festival zahozených šancí, ale i tak jsme splnili povinnost a zaslouženě vyhráli. Několikrát jsme po kombinacích trefili ve finální fázi domácího gólmana nebo nastřelili brankovou konstrukci. Zápas tak rozhodly střely zpoza vápna.