25.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

--

3

Byšičtí fotbalisté přijeli na půdu Chotětova. Tomu se v posledních zápasech příliš nedaří a zvítězit se mu povedlo naposledy 30. dubna. Dnes měl ale svému soupeři co vracet, jelikož v podzimní části padl na hřišti Byšic 2:0.

Nevyužité šance na obou stranách

První poločas měli mírně navrh hosté z Byšic, kteří se dostávali více do šancí.

Dvě z nich neproměnil útočník Gabčo, který šel dvakrát sám na soupeřovu branku. Poprvé mu jeho pokus zneškodnil domácí brankář a ve druhé situaci skončil balón na břevně.

I Chotětov se mohl dostat do vedení, střela z dobré pozice však skončila jen v rukavicích Dominika Hnízdila.

V prvním poločase se tak diváci gólu nedočkali a hráči odcházeli do kabin za stavu 0:0.

Červená karta pro Tumbase

Ve druhém poločase měli ke gólu znovu blíže hosté, kteří po chvíli nastřelili břevno.

V 77. minutě přišla rána do řad Byšic. Hostující Igor Tumbas v pádu kopnul jednoho z domácích fotbalistů a od sudího uviděl poměrně přísnou červenou kartu.

Byšičtí fotbalisté i přesto mohli v závěru strhnout vítězství na svou stranu. Gabčův pokus mu ale na poslední chvíli vykopl z brankové čáry jeden z obránců domácího celku.

Utkání mezi Chotětovem a Byšicemi tak po bezbrankovém průběhu skončilo dělbou bodů.

TJ Sokol Chotětov
Jaroslav Souček: Kvalitní utkání dobré úrovně skončilo zaslouženou remízou i přesto, že příležitost rozhodnout ve svůj prospěch měly v průběhu celého zápasu oba celky.

TJ Vitana Byšice
Daniel Hnízdil: Měli jsme tři vyložené gólové šance, které jsme neproměnili. Určitě to nebyl remízový zápas, měli jsme ho zvládnout my a z Chotětova jsme si měli odvézt všechny tři body.

P. Ulman [-] - D. Novák [-] (84. M. Moulis [-] ) , L. Kořínek [-] , P. Beneš [-] , D. Vtelenský [-] (86. P. Vyhlas [-] ) , M. Rusiňák [-] , K. Potůček [-] , J. Lukáš [-] , J. Roháček [-] , M. Nežerka [-] , O. Souček [-]

D. Hnízdil [-] - M. Priatka [-] (67. J. Šteiner [-] ) , P. Holina [-] (82. K. Kmeťo [-] ) , J. Gabčo [-] , I. Tumbas [-] , J. Prieložný [-] , J. Lauda [-] , R. Vlček [-] , D. Dzimko [-] , P. Svačina [-] , J. Novák [-]

ŽK: 60. M. Nežerka , 71. L. Kořínek - 30. J. Lauda , 33. D. Dzimko , 65. J. Gabčo , 68. J. Šteiner . ČK: 77. I. Tumbas .