22.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

Utkání mezi Hovorčovicemi a Chotětovem skončilo dělbou bodů

4

Hovorčovice nedokázaly získat jediný bod od 9. dubna. Navíc v minulém kole utrpěly porážku na půdě posledního Velkého Borku. Dnes je čekal Chotětov, který si v minulém kole poradil s fotbalisty Lužce, kdy se hattrickem blýskl Tomáš Koníček. Domácí útočník nechyběl v základní sestavě ani dnes.

Dvě branky, po jedné na obou stranách

Od první minuty měli mírnou převahu domácí, kteří se dostávali více do šancí.

Jednu z nich dokázal ve 26. minutě proměnit Vladimír Valíček, který se prosadil z dorážky. Hovorčovice tak vedly 1:0.

Zhruba o deset minut později bylo srovnáno. Po chybě domácího obránce vyrovnal na 1:1 Ondřej Souček.

Úvodní dějství, které přineslo branky na obou stranách, tak skončilo nerozhodně 1:1.

Nevyužité šance domácích znamenaly dělbu bodů

Ve druhém poločase měly především domácí Hovorčovice spoustu příležitostí ke vstřelení vedoucího gólu.

Jednu z nich nevyužil autor úvodní branky Valíček, který unikal sám na hostujícího brankáře. Jeho přihrávku na volného spoluhráče však zastavila hostující obrana.

Poté se do samostatného úniku dostal také Jakub Pouzar. Hostujícího Ulmana však nedokázal překonat ani on.

Utkání tak skončilo remízou 1:1 a Hovorčovice dokázaly po takřka měsíci vybojovat bod, i když by si po vývoji dnešního zápasu představovaly body všechny tři.

SKK Hovorčovice
Jiří Tesař: Odehráli jsme velice dobré utkání, kdy jsme soupeře přehrávali. Vedli jsme 1:0, pak jsme si ale bohužel nechali dát hloupý gól. Ve druhém poločase jsme měli několik tutových šancí, které jsme však nedokázali proměnit a zápas tak skončil remízou.

P. Vinš [-] - O. Novák [-] , L. Syrový [-] (56. M. Ptáček [-] ) , A. Kaličiak [-] , M. Čáp [-] , M. Mansfeld [-] , J. Pouzar [-] , D. Černý [-] , V. Valíček [-] , F. Škorvánek [-] , O. Pouzar [-]